Srp
18

Sezemice B – Veliny 0:4 (0:1)

Druhé mistrovské utkání jsme jako minulé kolo odehráli na hřišti soupeře, tentokráte proti Sezemicím B. Horké letní teploty však k příjemnosti hráčům na hřišti moc nepřidaly. Utkání skončilo nad očekávání vynikajícím výsledkem 0:4 a my si odvážíme ze Sezemic první výhru a první 3 body v nové lize. Začátek zápasu měli mnohem více balón na svých kopačkách hráči domácích a my jsme spíše vzbuzovali dojem lehce „zakřiknutý“. Dané tempo však domácím nevydrželo dlouho a my jsme se mohli kolem 25. minuty radovat ze vstřelené branky poprvé. Po centru z levé strany se míč dostal k R. Koubkovi, který nekompromisně prostřelil vše co mu stálo v cestě. Do konce poločasu se kromě menších šancí na obou stranách nic významného nestalo. Stav po prvním poločase byl 0:1 pro Veliny.

Druhý poločas byl co se efektivnosti týče z naší strany parádní. Vstřelili jsme 3 branky ! Nejprve kolem 55. minuty H. Metelka nastartoval své rychlé nohy a byl u balónu dříve než brankář domácích, posunul si míč na levou stranu a z těžkého úhlu se nemýlil. Poté okolo 70. minuty po přihrávce z pravé strany uklidil míč po zemi L. Hendrych do branky domácích. O 5 minut později stejný hráč se prosadil ještě jednou když z pravé strany velkého vápna prostřelil brankáře domácích a upravoval tak na konečných 0:4 pro hosty. I domácí měli během druhého poločasu několik slibných šancí z malého vápna či penalty, které však naštěstí neproměnily. Závěrem můžeme říci, že jsme odvedli nejkvalitnější utkání ze všech letních zápasů a myslím, že si po zásluze odvážíme důležité 3 body. Příští týden nás doma čeká asi nejvážnější kandidát na postup tým z Libišan, který zatím vyhrál na hřišti týmu Jaroslav 2:10 a doma tuto sobotu porazil Moravany B vysoko 5:1. Čeká nás velice těžké utkání, přesto věřím, že si nějaký bod můžeme vybojovat :)