Zář
24

Veliny – St. Hradiště 3:5 (2:3)

Třetí domácí zápas jsme odehráli s týmem ze St. Hradiště, které má ve svém celku i ex-prvoligového hráče (Plocek), který v brzké době oslaví své 67. narozeniny. Začátek zápasu vypadal velice pozitivně. Po centru z pravé strany se míč dostal k R. Novákovi, který zkušeně uklidil míč do branky hostí. I když začátek utkání vypadal, že zápas budeme mít pevně „ve svých nohách“, tak utkání skončilo nakonec zase pro nás špatně, a to prohrou! Hosté na nás nestačili ze začátku v žádném směru, ale po našich hloupých chybách, kdy jsme dostali prakticky z jakékoliv lepší příležitosti hostů branku se zápas začal rychle měnit. Hosté srovnali a hned přidali další gól. Naštěstí se nám podařilo vzápětí hned vyrovnat, když znovu R. Novák za hranicí velkého vápna nečekaně vystřelil pomalejší však přesně umístěnou střelu k levé tyčce. V té době již hra byla vyrovnaná .. Hosté se však znovu ještě jednou do poločasu mohli radovat a vést 2:3.

Druhý poločas si myslím, že byl herně mnohem lepší. Bohužel kdo znovu udeřil byli hosté. I když jsme měli snad 15 minut enormní tlak, tak se nám nepodařilo vstřelit branku. Tuto záležitost za nás nakonec zařídili hosté, když po rohovém kopu se balón pro hosty odrazil tak nešťastně od jejich obránce, že z toho byl nakonec gól vlastní. Tlak pokračoval … několik slibných šancí jsme měli na vyrovnání. Bohužel jeden protiútok a bylo vymalováno. Stav 3:5 se nám už zvrátit nepodařilo. My můžeme jen poděkovat Litětinám a Sezemicím, že prohráli a že my stále jsme „jen“ třetí od konce a ne rovnou poslední.

Nechci nikomu sahat do svědomí, ale možná by neuškodilo, kdyby jsme zase začali tréninky brát vážně a ne že se na něm sejdeme nesejdeme 2. Zase tak dobře na tom fyzicky (i psychicky) jak ukazují zápasy nejsme. Možná by to chtělo už konečně zabrat a začít s touto nepříjemnou situací konečně něco dělat !! Teď nás nečekají Dražkovice a já věřím, že nějaký bod konečně vybojujeme. Dle mého názoru máme na každého soupeře, jen to chce jít víc tomu štěstí naproti. Nepostoupili jsme přece kvůli tomu, abychom hned následující sezónu spadli. To, že jsme vyhráli IV. Holicko nebyla náhoda. Tým měl pozitivní energii, týmový duch, produkovali jsme kvalitní hru (která nyní nedosahuje ani 50 % toho co jsme hráli). Hoši musíme zabrat, už je to třeba !!! Věřím, že se konečně sebereme a 3 body z Dražkovic urveme kvalitní hrou !! :)