Zář
22

Veliny – Opatovice B 0:0 (0:0)

Sestava: Ondřej Sedlák (nová posila) – Caletka, Karel Novák, Šejnoha, Tukora – Chejnovský, Koubek, Metelka, Sakař – Železný, Stárek
Na střídání: Vojáček (za Šejnohu), Hendrych (za Koubka), Šafránek
Diváků: 40

V teprve druhém letošním domácím utkání jsme přivítali na domácím hřišti B tým z Opatovic nad Labem. Po celý zápas byla vidět naše snaha o získání prvního vítězství v sezóně. Bohužel i když jsme byli po celý zápas mírně lepším týmem a vytvořili si více gólových příležitostí, tak štěstěna byla včera proti. Hned na začátku zápasu se nám podařilo trefit brankovou konstrukci hned dvakrát.. Hosté však několikrát ukázali, že dokáží být také velice nebezpeční, když jejich dorážku do prázdné brány vychytal skvělým zákrokem náš nový gólman Ondřej Sedlák. Poté se Opatovice dostali ještě do jedné vyložené šance, kterou však Karel Novák z brankové čáry odkopl do bezpečí. V závěru poločasu jsme si vytvořili i my vyloženou šanci, když z hranice velkého vápna šla naše střela jen několik centimetrů těsně vedle levé tyči hostujícího gólmana. První poločas tak skončil nerozhodným bezbrankovým výsledkem 0:0.

V druhém poločase byla vidět ještě více naše snaha o vstřelení úvodní branky zápasu. Hosté se za celý druhý poločas už do vyložené příležitosti nedostali a jejich střely ze střední vzdálenosti v poklidu kryl náš gólman. My jsme si naší aktivní hrou vypracovali hned několik rohovým a volných přímých kopů, které jsme však i díky naší smůle nedokázali dopravit za brankovou čáru. I v druhém poločase jsme bohužel nastřelili dvakrát tyčku, a když i v závěru jedna z naši střel ze střední vzdálenosti šla jen kousek vedle branky hostí, utkání tak skončilo bezbrankovým výsledkem 0:0.

Bohužel realita je taková, že i když jsme si proti Opatovicím zasloužili získat všechny 3 body, musíme se smířit jen s jedním a celkově tak teprve druhým bodem v sezóně. Příští týden (v sobotu 28. září od 16:00) zajíždíme k derby zápasu do Jaroslavi. Věříme, že se nám podaří konečně poprvé v sezóně i ve venkovním zápase bodovat !! VELINY DO TOHO !! Tabulku naší soutěže naleznete ZDE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *