Bře
29

Začátek jarní sezóny se stále odkládá

Sněhová „nadílka“ na našem hřišti stále brání k řádnému započetí jarní sezóny. I druhé jarní utkání, tentokráte proti B týmu Sezemic se tak hrát nebude. Utkání bylo odloženo na 12. května od 17:00 (pokud nenastane změna). Vzhledem k okolnostem, že 3. kolo se již skoro jistě hrát bude, protože hrajeme na hřišti úřadujícího leadera, FC Libišan, nemyslím si, že tento odklad je pro nás příznivý, spíš naopak. I když se určitě popereme o výsledek, zápas v Libišanech bude extrémně těžký. Pravděpodobný klíč k úspěchu bude o individuálních přístupech hráčů, bojovnosti a velké dávce štěstí. Druhá nevýhoda odložených prvních 2 kol je, že začátkem května nás bude během 12 dnů čekat 4 zápasy, kde 2 zápasy se odehrají dokonce v rozmezí 24 hodin.

Závěrem věřím, že v Libišanech předvedeme dobrý výkon za který se nebudeme muset stydět, a hlavně že nedostaneme debakl, který by náladu v týmu určitě srazil hodně dolů. Kdo ví .. třeba to budeme právě my, kdo Libišanům vezmou první body v sezóně :) Začínáme v sobotu 6. dubna od 16:30.

10 komentáře(ů) ke článku “Začátek jarní sezóny se stále odkládá

 1. Pokud počasí výjde budete u nás vítáni protože u vás to nebylo špatné a klobásky jste měli velmi dobré tak i u nás vám budou chutnat .Pivka budeme mít dost tak nám snad nedojde jako u vás ale brali jsme to všichni s humorem.Na hříšti to bude zajisté dobré utkání a tak se všichni dobře pobavíme a snad padne dosti branek což k fotbalu patří.Jako fanklub si samozřejmě přejeme aby padali na tu správnou stranu ale to neznamená že je vše rozhodlé předem i když síla našeho mužstva je veliká.Takže vám u nás přejeme pěkný pobyt a at se vám u nás líbí.

 2. No, zatím to vypadá jen na to pivko a klobásku, protože hřiště v Libišanech bude buďto pod sněhem, nebo podmáčené a pak se z těch dohrávek pos…..

 3. Ahoj, já se těším .. jen doufám, že už se to nebude odkládat. Už myslím, že 2 odložené kola stačí. Jen škoda, že nehrajete na jaře vy u nás, protože se to u nás hezky rekonstruuje a vypadá to parádně :)

  Samozřejmě doufám, že u vás uhrajeme slušný výsledek :)

  PS: Jen mě zajímá, proč Libišany, když dokážou v přátelácích porazit i týmy z kraje, a letos postoupí a předpokládám, že i další sezónu taky. Tak proč nemáte ještě webové stránky ? Je pak parádní číst články od jiných klubů 😉

 4. Aha, tak to se hned podívám .. to mají ale nově teda .. Tak jim uděláme alespoň reklamu prostřednictvím odkazů na webu 😀

 5. Pánové jenom se z toho nepo…. Když do toho dáte kousíček fotbalovýho srdíčka a bude dobrá a obětavá hra, potom se třeba ani za výsledek ,(třeba 3-0) nemusíte stydět.Děláme opět rodinnej výlet a doufám, že nebudem litovat!

 6. Pánové hoďte ten klepec za hlavu, pro nás jsou soupeřem jiná mužstva a já věřím, že i my jim! Takže POJĎME !!!

 7. No klepec to byl řádnej,já doufala ,že se do 10 vejdem.Ale asi bude nejlepší na to zcela zapomenout a vyrazit na Ostřepáky a naklepat jim prdelky.Asi nastoupíte v novejch dresech a i to by měla bejt výzva.Fajnovej tejden a vsobotu SPORTU ZDAR!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *