Zář

Dašice B – Veliny 3:0 (2:0)

Sestava: Šafránek – Stárek, Caletka, Šejnoha, M. Novák – Trojan, Řeháček, Metelka, Chejnovský – Hendrych, Železný
Na střídání: Hemerka (za Trojana), Houška (za M. Nováka)

Týdeník Pernštejn napsal: „Utkání pod taktovkou domácí jedenáctky.“

V druhém kole jsme zavítali do Dašic, kde s domácím B týmem jsme odehráli první venkovní utkání této sezóny. Před samotným začátkem zápasu se silně rozpršelo a nebylo vůbec jisté, zda se zápas uskuteční. Naštěstí se počasí umoudřilo a utkání tak mohlo začít. V prvních minutách měl více ze hry náš tým, který si dokázal vytvořit hned několik zajímavých gólových příležitostí. Bohužel kvůli nepřesné koncovce se nám branku vstřelit nepodařilo a to napomohlo domácím k razantní odpovědi. Nejprve Dašice jen několikrát zahrozily, když jejich šance končily těsně vedle naší branky nebo na zákrocích našeho brankáře. Okolo 25. minuty, naneštěstí pro náš tým, přišla úvodní branka zápasu. Domácí hráči dokázali po přesné kombinaci umístit míč až do naší branky. V závěru prvního poločasu přišla od domácích další rychlá akce, která i nyní skončila brankou. Stav prvního poločasu byl 2:0 pro Dašice B.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým s cílem zdramatizovat vývoj utkání a zkusit získat nějaký bod na svoji stranu. To se nám bohužel nepodařilo.. Domácí využívali přesnou přihrávku jako svoji hlavní ofenzivní zbraň a hned v úvodních minutách druhého poločasu potvrdili svoji územní převahu třetí brankou zápasu. Nám se již do konce utkání nepodařilo vstřelit ani čestný gól a domácí se tak mohli radovat ze zasloužené výhry 3:0.