Říj
1

Dražkovice – Veliny 4:2 (0:2)

Bohužel další zápas, kde jsme nedokázali proměnit slušně rozjeté utkání ve vítězství. Když vezmeme zápasy letošní sezóny včetně přátelských utkání, tak zjistíme, že tato situace se stává již takovou rutinou. Možná nám chybí v závěru utkání kondice nebo možná jen nedokážeme zvládnout tíhu vítězství či získaného bodu. Je to už po několikáté … V Moravanech jsme v závěru obdrželi rozhodující branku, proti Ostřetínu deset minut před koncem jsme ještě vedli a nakonec porážka, s Opatovicemi vedení o 3 branky a nakonec jen remíza, se St. Hradištěm též vedení a nakonec prohra .. nemluvě o přátelských utkáních s Litětinami, kde jsme vedli 3:1 a nakonec jen remíza a utkání v Rovni, kde jsme též vedli a nakonec prohráli. Teď tuto smutnou bilanci potvrdilo další utkání v Dražkovicích, kde jsme vedli o 2 branky a nakonec zase prohráli…

K samotnému zápasu .. Utkání se pro nás vyvíjelo velice dobře. Již od samotného začátku jsme měli několik slibných příležitostí. Jednu z nich proměnil přesnou hlavičkou a též svým prvním gólem za Veliny H. Fabián. O několik minut později jsme zahrávali volný přímý kop ze skoro autové pozice. K exekuci se postavil R. Novák, který velice chytrou střelou na zadní tyčku do šibenice překvapil gólmana domácích. Domácí se do příležitostí dostávali jen zřídka a my jsme měli díky jejich útočným snahám několik protiútoků, které se nám však nepodařilo proměnit v branku. Rozdíl mezi poločasy byl jak již je obvyklé jako „nebe a dudy“. Domácí hned ze začátku druhého poločasu proměnili jednu ze svých šancí a my jsme se museli více strachovat o výsledek. Kolem 60. minuty byl v pokutovém území sestřelen hráč domácích a skóre se znovu měnilo, tentokráte na 2:2. Domácí cítili šanci na vítězství a my jsme již v dobrém herním rozpoložení rozhodně nebyli. Za pár minut domácí znovu vstřelili branku a po zásluze se ujali vedení 3:2. I přes naší snahu alespoň na vyrovnání jsme dělali velké chyby a prakticky každá přihrávka byla silně nepřesná. V závěru si domácí výsledek potvrdili ještě jednou vstřelenou branku a po zásluze vyhráli 4:2.

Vzhledem k tomu, že Sezemice B vyhráli tak se v tabulce posouváme na předposlední místo. Můžeme jen poděkovat týmu Jaroslav za těsnou výhru v utkání s Litětinami, a za to, že stále nejsme poslední kam nás naše výsledky rychle posílají. Příští týden nás čeká doma tým z Býště, který je třetí od konce. Jestli ani toho neporazíme tak už nevím …