Zář
18

H. Ředice – Veliny 3:2 (2:1)

V zápase dvou týmů, kteří se po pátém kole pohybovali v dolní části tabulky sliboval zajímavý zápas a my jsme chtěli konečně znovu naplno bodovat. To se nám bohužel nepodařilo … Zápas začal již před zápasem, kdy se náš stoper lehce zranil na hlavě (tekla mu krev z nosu) a nemohl tak do samotného začátku nastoupit a my jsme museli hrát o deseti. Bohužel v této době jsme dostali branku, když se míč odrazil ve velkém vápně k hráči domácích, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Druhý gól byl prakticky jako přes „kopírák“ a my jsme už prohrávali 2:0. Tento nepříjemný stav se nám podařilo zkorigovat těsně před koncem prvního poločasu, kdy se míč dostal ve velkém vápně po centru k F. Chejnovskému a ten se již nemýlil. Stav prvního poločasu byl tedy 2:1 pro domácí.

Druhý poločas bohužel neznamenal pro náš tým nějaké razantní vylepšení … chyby v obraně a skoro žádné šance v útoku nemohli dovést náš tým alespoň k bodu. Domácí hned ze začátku druhého poločasu zaznamenali třetí branku, když proměnili nařízenou penaltu (zcela jasná). V závěru jsme už jen dokázali snížit po přímém volném kopu R. Nováka, kde míč se odrazil od horní části konstrukce branky domácích. Konečný stav utkání byl teda 3:2 pro domácí. I když jsme se chtěli z těchto skoro sestupových příček vymanit, tak se nám to bohužel nepodařilo a v tabulce jsme už jen o skóre dvanáctí. Tento týden v sobotu nás čeká tým St. Hradiště a je potřeba 3 body NUTNĚ vybojovat !! Pojďme Veliny – společně to dokážeme :-)

Týdeník Pernštejn napsal: “ Derby nabídlo velmi slušné divácké návštěvě (150) pohledný fotbal. V první půli měli navrch domácí, v druhé hra vyrovnaná“.