Říj
30

Horní Ředice A – Veliny 9:0 (2:0)

Sestava: Sedlák – Tukora, Šejnoha, Fabián, Stárek – Caletka, Koubek, Vojáček, Trojan – Metelka, Železný
Na střídání: Šafránek (za Sedláka), Chejnovský (za Vojáčka), Martin Novák (za Tukoru)

Týdeník Pernštejn napsal: „Jasná záležitost domácích. Byl vidět rozdíl umístění obou celků v tabulce.“

Utkání mezi týmy nacházejícími se na opačné straně tabulky byl i dle tabulkových předpokladů jednoznačný. Domácí Horní Ředice dokázali ze svých šancí, kterých za celý zápas měli požehnaně, využít hned devět a uštědřit nám „debakl“. První poločas byl z naší strany lepší, v druhém však domácí dokázali využít početní výhodu o jednoho muže, když náš hráč H. Fabián obdržel červenou kartu a musel tak předčasně do sprch. Podzim je z naší strany katastrofální !! Zatím můžeme děkovat jen soupeřům z dolních příček tabulky, že nezískávají tolik bodů a naše bodová ztráta není ještě tak markantní.

Tento týden v sobotu 2. listopadu od 14:00 zakončíme doma podzimní část soutěže III. Holicko.. Soupeřem nám bude B mužstvo z Mikulovic, které v prozatimní části soutěže je na třetím místě.

6 komentáře(ů) ke článku “Horní Ředice A – Veliny 9:0 (2:0)

  1. Díky za povzbuzující komentář :) Třeba se nám to povede, když zabereme. Máme doma 8 utkání a jen 5 venku, tak když začátek začneme hned výhrou tak šance určitě bude. Ale podzim byl teda příšerný …

  2. Já myslím,že vám už nepomůže ani zázrak.Na jaře hrajete jen 7 x doma Lukine.A hlavně to vaše hřiště je katastrofální!Takže nevidím žádnou šanci.

  3. Nene, hrajeme 8x doma a 5x venku (opačně oproti podzimu), protože ty si tam nezapočítal zápas se Sezemicemi B. Tento zápas byl totiž změněn, že my jsme namísto hraní doma hráli u nich – kvůli posvícení a jejich žádosti, které jsme vyhověli.

    Hřiště je naopak naše obrovská výhoda, spousta týmů má s tím obrovské problémy. Už třeba jak tu psal „Pavka“ tak například Libišany měli když hráli u nás docela velké problémy s terénem. My jsme na to zvyklý :) Zachránit to určitě můžeme, ztrácíme jen 5 bodů. Stačí jenom chytnout začátek a pak věřím, že šance je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *