Čvc
29

Litětiny – Veliny 3:3 (1:2)

Ke druhému přátelskému zápasu jsme zavítali na půdu Litětin, které s námi budou hrát i v soutěži. Složení jejich týmu bylo z části hráči z A týmu a z části z B týmu. Byla to ideální příprava na mistrovské utkání, které se bude konat již za 14 dní na půdě silných Moravan B. Začátek zápasu nám však bohužel moc nevyšel, když jsme v prvních minutách obdrželi celkem lacinou branku z pravé strany a přesném zakončení útočníka domácích. Gól nás však motivoval, a my jsme začali konečně hrát celkem slušný fotbal s naší převahou. Odměnou byla vyrovnávací branka L. Hendrycha po střele z velkého vápna, která zapadla do horního růžku levé strany domácích. I po vstřelené brance jsme byly aktivnějším týmem a zcela po zásluze jsme se dostali do vedení, kdy H. Metelka vzal na sebe zakončení po útoku z levé strany a neomylně zamířil. Do poločasu kromě pár drobnějších šancích na obou stranách se již nic zvláštního nestalo a stav byl tudíž 1:2 pro hosty.

Druhý poločas domácí lehce zabrali a utkání bylo více vyrovnanější. Přesto jsme to byly právě my kdo skórovali, když po útočné hlavičce se rozběhl na „životní sprint“ opět H. Metelka, a protože brankář domácích balón lehce podcenil, mohli jsme se radovat již po třetí. Sprint náš útočník VS. domácích brankář dopadl vítězně pro náš tým. V závěru však bohužel jsme obdrželi jednu branku, a vzápětí druhou. Konečný stav byl tedy 3:3, ale myslím, že předvedený útok našich borců byl velice dobrý, i když je spousta věcí stále co vylepšovat. Pozitivním faktem je i, že druhé přátelské utkání bylo konečně v přátelském duchu :) Příští týden nás čeká tým Roveň B a snad již konečně vyhrajeme a předvedeme ještě kvalitnější výkon.