Úno

Nové webové stránky

Vážení fanoušci, dovoluji si Vás tímto informovat, že k dnešnímu dni zanikají naše staré webové stránky. Od února jsou nahrazeny stránkami novými – http://sokolveliny.cz. Hlavním důvodem k přechodu na nové webové stránky byla neakceptovatelná změna v poskytování služeb webhostingu IC.CZ. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl přejít na placenou doménu CZ a využít služeb hostingu ENDORA.

Celý měsíc jsem usilovně pracoval na vytvoření nových webových stránek, které budou modernější, rychlejší a hlavně přehlednější. Ty z Vás, kteří se obávají ztráty článků ze starého webu, mohu tímto uklidnit. Na našich nových webových stránkách naleznete veškeré články, které byly napsány od doby založení starého webu. Nové webové stránky navíc disponují hned několika funkcemi, které Vám zajisté usnadní vyhledávání zajímavých informací. Například nové sekce „Tabulka“ a „Zápasy“ budou pravidelně aktualizovány po každém soutěžním kole.

Věřím, že se Vám nové webové stránky budou líbit a že si je oblíbíte ještě více než ty staré. Administrátor Lukáš Hendrych