Kvě
10

Opatovice B – Veliny 3:1 (1:0)

Sestava: Šafránek – Caletka, Šejnoha, Stárek, Chejnovský – Řepka, Metelka, Koubek, Řeháček – Hendrych, Železný
Na střídání: Sedlák (za Šafránka), Trojan (za Metelku), Sakař (za Řepku), M. Novák – nenastoupil
Branku za Veliny vstřelil: Řeháček (na 2:1)

Týdeník Pernštejn napsal: „Tři nařízené a také proměněné penalty a výhra zkušenějších domácích.“

V Opatovicích předvedl náš tým jeden z nejlepších výkonů této sezóny, bohužel i přes tento výkon jsme odjížděli bodově naprázdno. Obě mužstva hrála velice aktivní, bojovný a útočný fotbal. Na začátku prvního poločasu se domácí dostali do vedení, když po přesné přihrávce dokázal domácí útočník míč přesně umístit za záda našeho brankáře. O pár minut později se Opatovice mohly radovat znovu, když po faulu ve velkém vápně rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten domácí s přehledem proměnili. Novou krev do našich žil nám dal M. Řeháček, který si obhodil obránce a mířil po levé straně na bránu domácího brankáře. Opatovický obránce zatáhl za záchranou brzdu a našeho záložníka fauloval. Sám faulovaný hráč se poté ujal pokutového kopu a střelou k pravé tyči snížil stav utkání na 2:1. Do konce prvního poločasu se vyložené šance na obou stranách nekonaly a domácí tak odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Do druhého poločasu náš tým nastoupil s bojovnou náladou a snahou o zisk alespoň jednoho bodu z venkovního prostředí. Domácí si však dokázali vytvořit hned několik zajímavých příležitostí. První z nich orazítkovala břevno, druhá naštěstí letěla jen těsně nad. Naděje na bodový zisk dostaly znatelnou ránu, když po dalším faulu ve velkém vápně přišla již třetí penalta v utkání a druhá pro domácí tým. Opatovický hráč opět nezaváhal a zvýšil stav utkání na 3:1. My jsme si v samém závěru utkání dokázali vytvořit hned několik zajímavých gólových příležitostí. Bohužel nám chyběl větší klid a přesnost v zakončení. Stav utkání tak zůstal nezměněn a domácí se mohli po zásluze radovat ze tří bodů za výsledek 3:1.

Dnes nás doma čeká velice těžký soupeř, tým Jaroslav. Derby utkání začíná od 17:00 a všichni fanoušci jsou tímto srdečně zváni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *