Opatovice B – Veliny 4:0 (0:0)

Sestava: Šafránek – Ondráček, Kolář, Šejnoha, Stárek – Fabián, Metelka, Koubek, Kovalčík – R. Novák, Železný
Na střídání: Hendrych (za Stárka), Hemerka (za R. Nováka), M. Novák (za Ondráčka)
Diváků: 100

Na novém, moderně postaveném stadionu v Opatovicích jsme bohužel nestačili na jejich B tým a prohráli docela vysoko 4:0. I když výsledek může vypadat, že nás Opatovice zcela přehrávali, herně tomu tak ale nebylo. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Domácí i hosté si vytvořili několik příležitostí, které však nebyly zas tak nebezpečné, aby mohly skončit gólem. Spíš než herní rozpoložení nás více trápilo zranění. Nejprve v prvním poločase musel střídat Milan Stárek. Ze hřiště též i odešel R. Novák … S bezbrankovou remízou jsme odcházeli po prvním poločase do šaten, což bylo velice příznivé.

Druhá polovina se nám však ale vůbec nevydařila. Ze hřiště musel odejít i Tomáš Ondráček, též kvůli zranění. Během velmi slabé patnáctiminutovky jsme obdrželi celkem 4 laciné branky a i přes snahu vstřelit alespoň jeden čestný gól, si to domácí pohlídali a zaslouženě tak vyhráli. Nás již zítra (v sobotu) čekají Horní Ředice a věřím, že doma zase budeme naplno bodovat. Utkání začíná od 17:00 !! Tento týden bude pro nás velice náročný, neboť nás čekají 4 utkání během 8 dní ( z toho 3 zápasy odehrajeme na domácí půdě). Věřím, že minimálně uhrajeme 8 bodů a zajistíme si tak už celkem klidný závěr sezóny. VELINY DO TOHO !!!