Srp

Přátelské utkání: Žďár n./O. – Sokol Veliny 4:1 (1:0)

Sestava: Šafránek – Caletka, Trojan, Hemerka, Fabián, Chejnovský, Koubek, Karel Novák, Martin Novák + 2 vypůjčení hráči ze Žďáru nad Orlicí
Branku za Veliny vstřelil: Chejnovský

V rámci letní přípravy nás před novou sezónou 2013/2014 čekala dvě přátelské utkání. První jsme odehráli na hřišti Žďáru nad Orlicí v sobotu 27. července od 18:00. Bohužel tropické teploty, až k 38 stupňům a dovolené hráčů, nakonec vedly k tomu, že se nás na zápas sešlo jenom 9 hráčů. Naštěstí nám Žďár dva své hráče vypůjčil, aby se mohlo hrát dobré přátelské utkání. V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná, v druhém však rozhodl fyzický fond našich hráčů, který máme ve srovnání s týmem domácích o poznání menší. Domácí nám vstřelili 4 branky a za nás hájil čestný výsledek F. Chejnovský.

Tuto neděli (4. srpna) nás čeká poslední přátelské utkání a to s týmem Roveň B. Hraje se u nás ve Velinách a to od 17:00 – tímto zveme všechny naše fanoušky !