Sestava: Sedlák – Holeček, Caletka, Hendrych, Stárek – Petružálek, Řepka, Řeháček, Hemerka – Metelka, Morávek
Na střídání: Fabián (za Hemerku), Tukora (za Holečka)
Branky za Veliny vstřelil: 2x Morávek (na 0:1 a 0:2)

Týdeník Pernštejn napsal: „Konečný výsledek odpovídá dění na hřišti.“

Po posledních dvou nepříliš povedených zápasech zajížděl náš tým do nedaleké Rovně, kde jsme chtěli předvést dobrý výkon a odvézt si tři body. To se nám podařilo. Po většinu utkání jsme byli lepším a bojovnějším týmem, vytvořili jsme si více gólových příležitostí a naopak domácí tým jsme téměř k ničemu nepustili. Na první gól si fanoušci museli počkat do dvacáté minuty. Krásným centrem do velkého vápna se blýskl J. Hemerka. Následně H. Metelka přihrál míč na volného T. Morávka, který nabídnutou příležitost bezpečně proměnil. O několik minut později mohl náš tým zvýšit své vedení v zápase. Přízemní střela z velkého vápna šla bohužel jen těsně vedle pravé tyče. Po zbytek prvního poločasu se již nic významného nestalo. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 0:1.

Začátek druhého poločasu se odehrával v podobném rytmu jako poločas první. Náš tým se více tlačil do zakončení, za což jsme byli v 58. minutě odměněni druhou vstřelenou brankou. Po přihrávce do velkého vápna si v pozici jeden na jednoho s přehledem poradil T. Morávek, když míč uklidil za záda bezmocného gólmana Rovně. Po vstřelené druhé brance se hra více vyrovnala a i domácí tým se dostal do několika nebezpečných šancí. Jedna z nich skončila střelou do břevna, od něhož se míč odrazil zpět do hřiště. Nabíhající hráč domácích naštěstí míč poslal nepřesnou hlavičkou pouze do zámezí. V 80. minutě nastal sporný moment, po kterém pan rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten domácí celek bez problémů proměnil. Snižující branka zapříčinila dramatickou koncovku. Tu jsme naštěstí přežili bez úhony. Náš tým tak zaslouženě zvítězil 1:2.

Tento víkend má náš tým VOLNÝ LOS. Další utkání odehrajeme až v neděli 1. listopadu od 14:00. Na svém hřišti nás přivítají Mnětice, které se v aktuální sezóně pohybují na čelních příčkách tabulky IV. Holicko. Čeká nás velice těžké utkání, ve kterém lze uspět pouze za předpokladu, že předvedeme kvalitní a bojovný výkon. Všem fanouškům, kteří nás přijedou do Mnětic podpořit předem děkujeme.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE!