Srp

Roveň B – Veliny 3:1 (0:1)

K poslednímu přátelskému utkání jsme zavítali na velice hezké hřiště týmu Roveň (B) a učinili jsme tak poslední zápas před 1. mistrovským zápasem, který se koná již příští sobotu na hřišti ambiciozních Moravan B. První poločas byl po celou dobu velice vyrovnaný, i když více nebezpečných šancí jsme měli my a dokázali jsme i 1 dovést přibližně v polovině prvního poločasu do vstřelené branky. Branku vstřelil L. Hendrych. Mezi další střelecké pokusu musíme jistě zařadit několik krásných střel Rosti Nováka za hranicí velkého vápna, které však bohužel díky výbornému brankáři domácích gólem neskončil. Brankář domácích po celý zápas předváděl famózní zákroky a likvidoval nám jednu šanci za druhou.

Druhý poločas byl už bohužel špatný a po několika našich chybách jsme obdrželi celkem laciné góly. I my jsme měli spoustu zajímavých šancí, které jsme však trestuhodně zahodily. Za vyzvednutí však stojí střela z velké vzdálenosti H. Metelky, kterou však ještě lepším zákrokem domácí brankář zlikvidoval. Šance mířila přesně do pravého horního růžku domácích. Příští týden nás čeká již mistrovské utkání a já věřím, že letní příprava nám i přes dnešní prohru byla dobrá a z Moravan si odvezeme minimálně bod :)

PS: Komentovat příspěvky můžete po kliknutí na „0 komentaru“, popřípadě 1,2,3 … v pravém horním rohu příspěvku.