Roveň B – Veliny 5:2 (1:1)

Sestava: Stárek – Caletka, Šejnoha, Ondráček, Toušek – Houška (nová posila), M. Novák, Metelka, P. Novák – Hendrych, Železný
Na střídání: Koubek (za P. Nováka)
Branky za Veliny vstřelili: Ondráček (na 0:1), Šejnoha (na 1:2)

Před začátkem nového ročníku soutěže IV. Holicko jsme odehráli venku přátelské utkání s B týmem Rovně. Bohužel již od samotného úvodu sezóny nás i nyní trápila docházka našich hráčů. Utkání začalo mírnou převahou našeho týmu, z čehož rezultovala i první branka zápasu. Tu za naše mužstvo vstřelil navrátilec po zranění, T. Ondráček. Branka spadla po hrubé chybě domácí gólmana, když po nakopnutém balónu z naší poloviny hrací plochy skočil míč těsně před gólmanem domácích, přeskočil ho a skončil v síti. Rovni se však do konce prvního poločasu podařilo vstřelit branku, když po nedůrazném napadání z naší strany se domácí útočník dostal sám před našeho brankáře a přesně umístěnou střelou vyrovnal. Stav prvního poločasu byl 1:1.

Druhý poločas byl bohužel z naší strany mnohem horší, než ten první. Na celém týmu byla vidět nesehranost a velice slabá kondice. Přesto se nám podařilo dostat se znovu do vedení. Se střelou z dobrých 25 metrů, která zapadla přímo pod břevno branky domácího gólmana, se vytasil L. Šejnoha. To z naší strany bylo bohužel v tomto zápase vše. Domácí začali využívat lepší kondice a vytvořili si konstantní tlak. Na naši branku se hrnula jedna nebezpečná situace za druhou. Domácí se dokázali za stavu 1:2 čtyřikrát gólově prosadit a otočit výsledek utkání na svoji stranu, v poměru 5:2.