Sestava: Šafránek – Stárek, Šejnoha, Metelka, Caletka – Chejnovský, Trojan, Sakař, Dalibor Řepka (možná nová posila) – Železný, Martin Řeháček (možná nová posila)
Na střídání: Hendrych, M. Novák a Sedlák – hokejové střídání
Branky za Veliny vstřelili: Řeháček (na 1:0), Metelka (na 2:0)
Diváků: 35

V prvním přátelském utkání jsme doma přivítali tým TJ Sokol Semín hrající soutěž IV. Přeloučsko. Krásné, až nezvykle teplé počasí začátkem března spolu s dobře připraveným terénem hřiště napomohlo k velice aktivnímu a bojovnému přístupu z obou stran. Náš tým, Sokol Veliny, byl v prvním poločase lepším mužstvem a díky tomu jsme si dokázali vytvořit i více gólových příležitostí než soupeř. Bohužel jejich následná proměnění trochu vázla.. Přesto se nám však podařilo vstřelit dvě branky. První vstřelil Martin Řeháček (naše možná nová posila), když za hranicí velkého vápna napřáhl ke střele a přesným umístěním k levé dolní tyčce otevřel skóre na 1:0. Za pár minut se nám podařilo vstřelit i druhou branku. V pokutovém území byl faulován náš hráč a z nařízeného pokutového kopu proměnil Honza Metelka vynikající příležitost v gól. Na konci prvního poločasu se ještě blýskl náš gólman, P. Šafránek, když perfektním zákrokem vytáhl nebezpečnou střelu hostí na rohový kop. První poločas tak skončil výsledkem 2:0 pro náš tým!

Druhý poločas byl z naší strany o poznání horší než ten první. I když byla po zimní přestávce vidět slabší kondice našich hráčů, na snaze a bojovnosti nám to skoro nic neubralo. I v druhém poločase jsme si vytvořili celou řadu gólovým šancí, které jsme však bohužel nedokázali proměnit.. Hosté toho dokázali využít a v závěru utkání se jim podařilo nejprve snížit z pokutového kopu a posléze i vyrovnat stav na konečných 2:2.