Sestava: Šafránek – Ondráček, Kolář, Šejnoha, Stárek – Koubek, Fabián, Metelka, Chejnovský – Železný, Kovalčík
Na střídání: Tukora (za Kovalčíka), K. Novák (za Ondráčka), Fajtšák (za Fabiána), Hendrych (za Železného), Hemerka a M. Novák – nenastoupili
Branky za Veliny vstřelili: 2x Chejnovský (na 1:2 a na 2:3)
Diváků: 60

Týdeník Pernštejn napsal: „Po špatném prvním poločase domácí ve druhém zabrali, ale podařilo se jim pouze zkorigovat výsledek.“

Poslední domácí utkání jarní části soutěže III. Holicko jsme odehráli proti Torpedu Pardubice, které se v tabulce po celou sezónu pohybovalo na druhém až třetím místě. Bylo zcela jasné, že nás nečeká vůbec lehké utkání. Velice teplé až skoro letní počasí se možná podepsalo i na našem přístupu k prvnímu poločasu. Dle mého názoru to byl vůbec nejhorší poločas letošní sezóny .. soupeř byl aktivnější, chtěl hrát fotbal, byl navíc i důraznější v soubojích a po zásluze nás potrestal. Na promáčeném terénu jsme obdrželi celkem 2 laciné branky a výsledek 0:2 nebyl vůbec příjemný. Naštěstí se nám podařilo vstřelit velice pohlednou branku, když se F. Chejnovský ve velkém vápně v klidu podíval a nemilosrdně zakončil. V závěru prvního poločasu ale přišel další útok hostů, a ty se tak ujali vedení 1:3 po prvním poločase.

Když jsem již zmiňoval, že první poločas byl jeden z nejhorších letošní sezóny, je zcela namístě říci, že druhý poločas byl zcela opačný. Proběhli i 2 střídání. Na hřiště přišel David Tukora a Karel Novák. Nyní jsme to byli právě my, kdo udával tempo zápasu, kdo byl aktivnější a měl chuť pokusit se zvrátit utkání na naši stranu. Bohužel naše šance končili vždy kousek vedle. Okolo 75. minuty se však podruhé trefil F. Chejnovský a dal našemu týmu šanci na bodový zisk. To se nám i přes silný tlak v závěru utkání nepodařilo .. hodně šancí končilo pár centimetrů vedle nebo výborným zákrokem hostujícího gólmana. Utkání tak skončilo pro nás nelibým výsledkem v poměru 2:3 pro hosty. Je jen škoda, že náš první poločas byl tak špatný, protože si jinak myslím, že v druhém poločase jsme předvedli parádní výkon a klidně jsme měli na výhru. Tento týden v neděli jedeme k poslednímu jarnímu utkání do Jaroslavi – začínáme od 17:00.