Sestava: Stárek – Caletka, Ondráček, Šejnoha, Tukora – Trojan, Koubek, Řeháček, Houška – Hendrych, Železný
Na střídání: Fabián (za Ondráčka), M. Novák (za Houšku)
Gól za Veliny vstřelil: Železný (na 1:2)
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté střelecky šťastnější.“

První utkání nové sezóny 2014/2015 soutěže IV. Holicko neskončilo bohužel pro náš tým bodovým ziskem. Hostující Bukovka k nám přijela praktikovat aktivní útoční fotbal a byla po většinu zápasu mírně lepším mužstvem. První velkou šanci dokázali hosté hned proměnit, když okolo 20. minuty z hranice velkého vápna vyslali nechytatelnou střelu k levé dolní tyči naší branky. Naše útočné akce končily na dobře pracující obraně hostů a nám se tak nedařilo dostat se do vyložené gólové příležitosti. Stav prvního poločasu byl 0:1 pro Bukovku.

Druhý poločas byl z naší strany lepší než ten první. Bohužel, gólově se znovu prosadili hosté, když z rychlé akce po pravé straně dokázali přesně přihrát na neobsazeného spoluhráče, který již pohodlně skóroval. Od tohoto momentu začal konečně náš tým hrát důrazný a aktivní fotbal, který začal přinášet ovoce v podobě gólových příležitostí. Vytvořili jsme si konstantní tlak, z čehož rezultovala i naše snižující branka. Po centru z levé strany dokázal R. Železný krásnou „rybičkou“ vstřelit gól. V závěru utkání jsme si dokázali vytvořit i několik dalších šancí, které jsme již bohužel proměnit nedokázali. Zápas tak skončil 1:2 pro hosty.

Na webových stránkách Bukovky byl zveřejněn článek a fotografie z našeho vzájemného střetnutí. Článek si můžete přečíst ZDE! Fotografie zhlédnout ZDE!

Tento týden, v sobotu 30. srpna od 17:00, odehraje náš tým první venkovní utkání této sezóny. Soupeřem nám budou Dašice B. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni!