8

Veliny – Býšť 0:10 (0:4)

Sestava: Šafránek – L. Holeček, Metelka, Hendrych, Stárek – Hemerka, Koubek, Řepka, Trojan – Železný, Chejnovský
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí zcela propadli a hosté si s chutí zastříleli.“

Jedním slovem OSTUDA! Tak by se dal charakterizovat výkon našeho týmu v domácím zápase proti Býšti. Podobně jako v Dašicích se nám ani doma nepodařilo zachytit začátek zápasu. Hosté dokázali v 7. a 9. minutě využít dvou našich hrubých chyb, ze kterých postupovali prakticky sami na našeho brankáře. Obě příležitosti s přehledem proměnili a ujali se tak dvoubrankového vedení. I když se náš tým snažil v následujících minutách vrátit zpět do utkání, naše akce končily na dobře zformované obraně hostů či nepřesným zakončením. V 20. minutě přišel další závan v našem pokutovém území, ze kterého hráči Býště vytěžili další branku. Finální tečku za prvním poločasem přidali hosté v 43. minutě. Po pěkné akci po levé straně se dostali hosté znovu do zakončení, které i v tomto případě proměnili, čímž potvrdili svoji herní dominanci. První poločas tak skončil 0:4.

Druhý poločas působil z naší strany bohužel velice odevzdaně. Hostující celek, vědom si svého vysokého vedení, se tlačil neustále do zakončení a přidával jednu branku za druhou. V průběhu 45 minut vstřelili hráči Býště šest gólů. Utkání tak skončilo jednou z nejvyšších proher v historii našeho týmu na domácí půdě. Konečný výsledek 0:10 je bezesporu velikou ostudou!

Dnes zajíždí náš tým do Popkovic, které se v tabulce nacházejí na předposledním místě. Je potřeba po dvou vysokých prohrách znovu zvítězit. Utkání začíná v 17:00.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE!