Sestava: Šafránek – Fabián, Caletka, Metelka, Stárek – Hendrych, Řepka, Petružálek, Koubek – Trojan, Železný
Na střídání: Chejnovský (za Hendrycha), Tukora (za Trojana), Houška, Zdeněk a Sedlák – nenastoupili
Branky za Veliny vstřelili: Železný (na 1:0), Tukora (na 2:0)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Zasloužené vítězství domácích, neproměněna řada vyložených šancí.“

V prvním jarním zápase na domácí půdě se podařilo našemu týmu vybojovat velice důležité vítězství, díky kterému jsme se udrželi v tabulce na dohled nejvyšším příčkám. Utkání začalo z obou stran velice opatrně a v průběhu prvního poločasu nenabídlo příliš mnoho brankových momentů. Hosté se po celý zápas snažili využít výškové převahy svých útočníků. Samotné zárodky gólových situací naštěstí ztroskotávaly na naší výborně pracující obraně. První a zároveň nejnebezpečnější moment prvního poločasu přišel okolo 30. minuty, když se R. Železný dostal na hranici velkého vápna do střelecké pozice. Nadějná střela slabší nohou bohužel skončila jen pár centimetrů vedle pravé tyče branky Dašic. Stav prvního poločasu byl 0:0.

Od samotného úvodu druhého poločasu zvýšil náš tým svoji aktivitu, zlepšil přesnost přihrávek a oproti hostujícímu celku byla na naší straně vidět větší touha a odhodlání po vítězství. Odměnou nám byla v 65. minutě vedoucí branka zápasu. Při závanu ve velkém vápně se nejlépe zorientoval R. Železný, který razantní střelou poslal skákavý míč přesně do pravé horní šibenice. I když hosté po obdržené brance mírně zvýšili své úsilí, dostat se do vyložené šance se jim po zbytek zápasu nepodařilo. Potvrzující tečku za vítězstvím našeho týmu udělal v 90. minutě D. Tukora, který krásným lobem překonal hostujícího brankáře. Utkání tak skončilo 2:0 pro náš tým.

Tento týden, v neděli 19. dubna od 17:00 zajíždí náš tým do Chvojence. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo. VELINY DO TOHO !!!