Sestava: Šafránek – Fabián, Caletka, Hendrych, Stárek – Trojan, Řepka, Petružálek, Hemerka – Řeháček, Morávek
Na střídání: Koubek (za Hemerku), Tukora (za Trojana)
Branky za Veliny vstřelili: Morávek (na 1:0), Řeháček (na 2:0)
Diváků: 30

Týdeník Pernštejn napsal: „Utrápené vítězství domácích, u nichž je tentokrát spokojenost pouze s třemi body.“

Churavé počasí, mnoho nepřesných přihrávek a neklid v zakončení. Těmito slovy by se dal charakterizovat domácí zápas proti Dašicím B. Přesto začátek zápasu vyšel našemu týmu na jedničku. Již v 7. minutě šel náš tým do jednobrankového vedení, když T. Morávek ukázal skvělý výběr místa a po přesné přihrávce na malé vápno bez problému umístil míč do prázdné brány. Bohužel, rychlá vedoucí branka nám spíše uškodila, než pomohla. I přes následný tlak, který jsme na hostující hráče vyvíjeli, se nám příliš nedařilo vnést více klidu do finální přihrávky a zakončení. Naše hra se přizpůsobila hernímu projevu Dašic, který byl převážně založen na nakopávání dlouhých balónů na útočící hráče. Mírné uklidnění do našich řad přinesl ve 40. minutě druhý vstřelený gól. Na velkém vápně se výborně uvolnil M. Řeháček, který razantní střelou poslal míč nechytatelně do horního růžku soupeřovy svatyně. Po zbytek prvního poločasu se už nic významného nestalo a oba týmy tak odcházely do kabin za stavu 2:0.

Pokud první poločas nenabídl fanouškům příliš kvalitní podívanou, druhý byl bohužel z tohoto pohledu ještě horší. Hostující tým zlepšil svoji hru, více napadal a byl nám v druhém poločase rovnocenným soupeřem. Oba týmy si dokázaly vytvořit po zbytek zápasu hned několik střeleckých pokusů. Ty však dalším vstřeleným gólem neskončily. Utkání tak skončilo naším vítězstvím 2:0.

Tento týden, v neděli 13. září od 17:00, zajíždíme do Býště, která se aktuálně pohybuje v tabulce na stejné rovině jako náš tým. SOKOL VELINY DO TOHO !!!

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE!