Sestava: Šafránek – Sedlák, Fabián, Fajtšák, Řehák – P. Novák, R. Koubek, Metelka, V. Koubek – Železný, Šrámek
Na střídání: Tukora (za Šrámka)
Branky za Veliny vstřelil: 2x Železný (na 1:3 a 2:3)
Diváků: 45

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácím se rozpadla celá obrana a podle toho také vypadá výsledek zápasu.“

V dosti poskládané sestavě nastoupil náš tým na domácím hřišti proti Dašicím B. Vstup do zápasu byl z obou stran velice opatrný a vyrovnaný. První střeleckou příležitost si z uctivé vzdálenosti vytvořil náš celek. Bohužel této střele chyběla potřebná razance. Od tohoto okamžiku převzaly Dašice otěže zápasu a převážně v útočné aktivitě nám působily nemalé problémy. Po sérii hrubých chyb postupovali hosté třikrát sami na našeho brankáře. Ten však neskutečnými zákroky v bráně doslova čaroval a všechny střely vytěsnil mimo tři tyče. Důrazné varování, které tyto šance přinesly, bohužel nepřineslo tolik potřebné ponaučení. V 29. minutě jsme nepřesnou přihrávkou na polovině hřiště opět poslali útočníka Dašic do situace „jeden na jednoho“. V tomto případě se už hosté prosadili, čímž otevřeli skóre zápasu. V 36. minutě navýšily Dašice svůj náskok na rozdíl dvou branek. Na hranici velkého vápna se efektivně uvolnil hostující útočník a střelou do protipohybu brankáře skóroval. Když už to vypadalo, že obě mužstva půjdou do kabin za stavu 0:2, přišla z naší strany další hrubá chyba. Podobně jako u prvního gólu se hosté i v tomto případě ocitli sami před P. Šafránkem, a ani tentokrát nezaváhali. První poločas tak skončil výsledkem 0:3.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem – zlepšit naši defenzivní činnost a pokusit se ještě s výsledkem něco udělat. V 50. minutě se R. Železný výborně uvolnil přes dva obránce Dašic a z hranice velkého vápna umístil míč k levé tyči. Snižující branka měla pozitivní vliv na náš výkon. V 60. minutě vybojoval J. Metelka míč na pravé straně hřiště a poslal ho do pokutového území. Tam si ho převzal R. Železný, a i v tomto případě ho umístil za záda hostujícího brankáře. Naneštěstí o šest minut později šly Dašice opět do dvoubrankového vedení. Nechytatelná střela „bodlem“ si našla cestu přesně do horního růžku naší svatyně. V závěrečných minutách mohli hosté ještě navýšit své vedení. Nastřelili ale pouze tyč. Utkání tak skončilo výsledkem 2:4.

Tato prohra znamenala ukončení desetizápasové domácí série bez porážky. Nutno dodat, že Dašice B vyhrály zcela zaslouženě.

Tento týden, v neděli 22. dubna od 16:00, zajíždí náš tým do Nemošic. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo.