30

Veliny – Dražkovice 0:6 (0:4)

Sestava: Sedlák – Chejnovský, Řepka, Hendrych, Frank – Trojan, Petružálek, Morávek, Moláček – Železný
Diváků: 35

Týdeník Pernštejn napsal: „Hosté přijeli pouze v deseti, ale domácích bylo také jen deset a to se v prvním poločase ještě dva hráči zranili, takže dohrávali celý druhý poločas pouze v osmi lidech. Tomu odpovídá také výsledek, který je ještě celkem milosrdný.“

V domácím utkání proti Dražkovicím nastoupila obě mužstva v základní sestavě oslabena o jednoho muže. Vstup do zápasu vyšel mnohem lépe hostům, kteří se už ve 4. minutě dostali po pěkné akci středem hřiště do zakončení. Nabídnutou příležitost útočící hráč s přehledem proměnil. V 16. minutě zvýšily Dražkovice střelou z hranice velkého vápna své vedení na 0:2. Během následujících několika minut byl nucen náš tým řešit další nepříjemnost. Z důvodu zranění opustili dva naši hráči hrací plochu. Dvojnásobné oslabení zapříčinilo, že hostující tým ovládal plně tempo zápasu a měl míč většinu času na svých kopačkách. Do konce prvního poločasu přidaly Dražkovice ještě dvě branky. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 0:4.

Druhý poločas přítomným fanouškům moc líbivý fotbal nenabídl. Náš tým se po většinu času pouze bránil a jednoduchou hrou jsme odkopávali míč do bezpečné vzdálenosti. Přesto se Dražkovice v průběhu druhého poločasu ještě dvakrát prosadily. Utkání tak skončilo výsledkem 0:6.