Sestava: Šafránek – Stárek, Metelka, Šejnoha, Caletka – Tukora, Koubek, Chejnovský, M. Novák – Sedlák, Hendrych
Na střídání: Fabián (za Sedláka)
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Utkání jasně pro Ředické.“

Poslední domácí utkání této sezóny jsme odehráli s vedoucím týmem naší soutěže, týmem Horní Ředice A. Velice slabá docházka nás trápila i tentokrát, naštěstí oproti poslednímu domácímu utkání jsme nyní odehráli zápas v plném počtu a měli i jednoho hráče na střídání. Rozdíl v tabulce mezi naším mužstvem a týmem Horní Ředice byl po celý zápas znatelný. Hosté hráli kombinačně a dokázali držet po většinu zápasu míč na svých kopačkách. Již od samotného úvodu zápasu hosté diktovali tempo hry, byli nebezpeční a již okolo 15. minuty se po faulu ve velkém vápně dokázali z pokutového kopu prosadit. Do konce prvního poločasu se Ředicím podařilo vstřelit ještě jednu branku, když po akci z pravé strany se hráč hostí dokázal prosadit přes dva naše hráče a z dobré pozice přesně zakončit. Náš tým se spíše snažil o rychlé protiútoky. Z jednoho z nich jsme si vytvořili vynikající gólovou příležitost, kterou jsme však díky málo razantní střele proměnit v branku nedokázali. První poločas skončil výsledkem 0:2 pro hosty.

Podobně jako v prvním poločase, tak i v druhém určovali tempo zápasu hosté. S přibývajícími minutami vyvíjeli na náš tým stále větší a větší tlak, následkem čeho se stále častěji dostávali do gólových příležitosti. Nejprve po centru z pravé strany se Ředicím podařilo po přesné hlavičce vstřelit další branku, která již definitivně rozhodla o rozdělením bodů v zápase. I nadále, po vstřelené brance, hosté ze svého tlaku nepolevili, tlačili se do našeho vápna a do konce zápasu se ještě třikrát radovali ze vstřeleného gólu. Jeden z nich jsme obdrželi po perfektně umístěné střele z volného přímého kopu. Horní Ředice tak vyhrály 0:6 zcela zaslouženě a dokázaly potvrdit svoji formu v letošním ročníku soutěže III. Holicko. K zisku titulu a postupu do okresního přeboru jim upřímně gratulujeme.