Sestava: Šafránek – Caletka, Ondráček, Metelka, Stárek – Hendrych, Koubek, Řeháček, M. Novák – Houška, Železný
Na střídání: Řepka (za M. Nováka), Tukora (za Houšku)
Branky za Veliny vstřelili: Ondráček (na 1:0), Hendrych (na 2:0)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Zasloužené vítězství domácích.“

V chladném říjnovém počasí jsme v předposledním domácím utkání přivítali B celek z Horních Ředic. I když zápas nenabídl fanouškům příliš atraktivní hru, ani velké množství příležitostí ke vstřelení branky, byl náš tým po celou dobu lepším a aktivnějším mužstvem. Již od samotného úvodu zápasu jsme si dokázali vytvořit konstantní tlak, ze kterého jsme chtěli co nejrychleji vstřelit úvodní branku. To se nám podařilo až v polovině prvního poločasu, když po rohovém kopu si na míč nejvýše vyskočil T. Ondráček, který přesnou hlavičkou do protipohybu hostujícího gólmana otevřel skóre zápasu. Po přesné přihrávce za obranu hostujících Ředic jsme mohli před koncem prvního poločasu zvýšit naše vedení. To se nám bohužel nepodařilo, když pozemní střela šla jen těsně vedle pravé tyče branky hostů. Náš tým tak odcházel do kabin s nejmenším možným vedením 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem, vstřelit rychle druhou branku a nedovolit tak hostům zdramatizovat příznivý vývoj zápasu. To se nám naštěstí podařilo, když po přihrávce za hostující obranu se k míči několik metrů před rohovým praporkem dostal L. Hendrych. Ten, namísto centru, vyzkoušel střelu k levé tyči, čímž překvapil brankáře Ředic, který se již nedokázal přemístit a musel tak podruhé vytahovat míč ze své sítě. Po vstřelení druhé branky se nám bohužel nepodařilo vytvořit si po zbytek utkání další gólovou příležitost a definitivně rozhodnout celý zápas. Naopak, v závěru utkání měli vynikající příležitost hosté. Po přihrávce za naši obranu se k míči dostal útočník Ředic, který se ocitl před naším brankářem v pozici jeden na jednoho. Náš brankář, P. Šafránek, se však nenechal obehrát a efektivním zákrokem hostujícímu útočníkovi míč sebral. Nepříjemný moment zápasu jsme naštěstí přečkali bez úhony. Do konce zápasu se následně nic zajímavého nestalo a náš tým zaslouženě zvítězil poměrem 2:0.