Sestava: Šafránek – Chejnovský, Janeček, Šejnoha, Stárek – Trojan, Metelka, Řeháček, Hendrych – Železný, M. Novák
Na střídání: Sedlák (za Šafránka)
Gól za Veliny vstřelil: Železný (na 1:2)
Diváků: 70

Týdeník Pernštejn napsal: „Velinští v improvizované sestavě na hosty nestačili.“

Domácí utkání proti klasickému soupeři musel náš tým odehrát ve značně „slepované“ sestavě. Naštěstí se nám nakonec podařilo dát základní jedenáctku dohromady, když přišel pomoci i náš ex trenér, B. Janeček, který odehrál celý zápas na pozici stopera. Náš tým hned od úvodu utkání hrál velice aktivně a prvních 20 minut na hřišti dominoval. Aktivitu jsme však nedokázali přeměnit ve vedoucí branku. I z tohoto důvodu přišla studená sprcha v podobě vedoucího gólu hostujícího mužstva. Po centru z pravé strany zapadl nepříjemný míč až do naší brány. Následně se hostům podařilo vstřelit i druhý gól. Dva obdržené góly v tak rychlém sledu po sobě nebyly vůbec příjemné. Hosté měli psychickou výhodu. Náš tým se však ani po dvou obdržených brankách nevzdal a dokázal snížit stav na 1:2. Krásně umístěnou střelou z hranice velkého vápna se vyznamenal R. Železný. Jaroslav však s odpovědí na obdržený gól nečekala příliš dlouho, když po volném přímém kopu ze střední vzdálenosti přesně umístil její hráč míč k pravé horní tyči naší branky. Stav se do konce prvního poločasu už nezměnil, hosté odešli do kabin s dvoubrankovým vedením 1:3.

Druhý poločas byl bohužel z naší strany katastrofální. Hosté hned v 2. minutě druhého poločasu dokázali vstřelit branku z penalty a prakticky tak rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Náš tým si bohužel moc vyložených šancí nevytvořil. I z tohoto důvodu se nám nepodařilo výsledek alespoň korigovat. Jaroslav se ještě v druhém poločase dokázala dvakrát prosadit a získat pro sebe 3 body za vysokou výhru 1:6.