Čvc
21

Veliny – Křivice 0:4 (0:1)

Před začátkem nové sezóny byl v rámci letní přípravy odehrán zápas mezi naším týmem a týmem z Křivic, který postoupil do okresního přeboru v Královehradeckém kraji. Zápas se nám však vůbec nepodařil a nakonec je z toho zasloužený výprask 0:4 (o třídu). Hosté byly již od začátku aktivnějším mužstvem, měli několik slibných šancí, které však neproměnily. Jednou z nich byl nepřímý volný kop v pokutovém vápně, který následoval po nedorozumění našeho gólmana se stoperem. Naštěstí hosté tuto šanci trestuhodně zahodily. I náš tým si vypracoval několik zajímavých šancí, které bohužel gólem neskončily. Nakonec se však hosté radovali, když využili jednu ze svých šancí. Poločas skončil výsledkem 0:1. Pokud první poločas by se dal nazvat „vyrovnaný s převahou hostů“, tak druhý poločas byla čistá bída s nouzí. Hosté byly dříve u většiny balónů a po zásluze skórovali jeden gól za druhým, až z toho nakonec byl debakl 0:4. I když se jednalo o přátelské utkání, konec zápasu v přátelském duchu rozhodně nebyl. Tři červené karty (2 domácích) hovoří za vše.

Závěrem: Tým z Křivic zaslouženě zvítězil a dokázal tak, že o třídu výše nehraje náhodou. My bychom se naopak měli rychle sebrat, nenadávat si tolik na hřišti, ba naopak se více podporovat, ale hlavně hrát !! Tým na to jistě máme a na III. třídu také.