Sestava: Šafránek – Caletka, Karel Novák, Šejnoha, Tukora – Chejnovský, Fabián, Metelka, Vojáček – Sakař, Železný
Na střídání: Koubek (za Fabiána), Hotovec (za Železného), Hendrych (za Chejnovského)
Gól za Veliny: Sakař (na 1:0)
Diváků: 60

První letošní domácí utkání bylo po úvodních 3 porážkách ve znamení nutnosti získat už nějaký bod, nejlépe tři. Zápas nebyl nikterak pohledný, gólových šancí bylo jako šafránu a tak se není čemu divit, že v zápase nakonec spadly jenom 2 branky. Do zápasu vstoupili mnohem lépe hosté, kteří byli po celý zápas mírně lepším týmem, působili fotbalovějším dojmem, ale díky naší obraně se do vyložených šancí příliš nedostávali. Přesto to byli oni, kteří jako první pohrozili. Po centru z pravé strany přiletěl míč na neobsazeného útočníka Litětin, který v dobré pozici hlavičkou jen těsně minul naší branku. Poté jsme měli dobrou pozici na skórování i my, když těsně nad branku letěla střela z voleje od F. Chejnovského. Přibližně v polovině prvního poločasu jsme se dočkali vedoucí branky, když se L. Sakař po odraženém míči dlouho nerozmýšlel, zpracoval a rychle vystřelil krásnou střelu na kterou hostující gólman neměl šanci dosáhnout. První poločas byl pak ve znamení ještě většího tlaku od hostů, kteří si ale vyloženou pozici už nevytvořili.

Druhý poločas stejně jako první byl na šance velice chudý. Soupeř se nás snažil překombinovat, ale dobrá práce naší obrany vedla hlavně k odkopům od nebezpečného území. Sice se zcela zataženou hrou jsme si dlouho koledovali o vyrovnávací branku, ale aby přišla v poslední minutě zápasu, tak to už je hodně velká smůla. Litětiny se dostali ke střele, která letěla do protipohybu našeho gólmana a vyrovnali tak na konečných 1:1. V posledních dvou utkáních bohužel vůbec nemáme štěstí, když jsme takto v závěru přišli o 3 body (1 na Chvojně a 2 ve Velinách) .. I když takto ztracené body bolí, je na druhou stranu nutno přiznat, že hosté si bod zasloužili. Pozitivní je ale skutečnost, že jsme konečně po 4 kolech získali alespoň ten jeden bod a  v tabulce už nejsme poslední. Je důležité vzít tento bod jako motivující faktor k získání dalších. Příležitostí bude po celou sezónu ještě hodně !

Příští týden hrajeme v Moravanech s jejich B týmem, který zatím tuto sezónu nenaplňuje tolik roli jednoho z hlavních adeptů na postup do okresního přeboru. Věřím, že i z Moravan si odvezeme nějaký bodový zisk. Utkání začíná v sobotu 7. září od 17:00 !! Všichni naši fanoušci jsou samozřejmě srdečně vítáni. Tabulku naleznete ZDE!