Veliny – Mikulovice B 0:3 (0:2)

Sestava: Sedlák – Stárek, Šejnoha, Metelka, Caletka – Trojan, Koubek, Sakař, Chejnovský – Vojáček, Železný
Na střídání: Šafránek (za Sedlák), Hendrych (za Železného), Martin Novák (za Šejnohu)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Ve slušně hraném utkání domácí zakončili nevydařený podzim opět prohrou s herně lepším soupeřem.“

Bohužel ani v posledním zápase podzimní sezóny se nám nepodařilo získat vytoužené první vítězství. Utkání bylo velice vyrovnané a rozdíl postavení v tabulce nebyl příliš znát. Mikulovice sice byli po celý zápas mírně lepším týmem .. to, co však rozhodovalo, byla schopnost vstřelit branku. Nám se to už zase nepodařilo, a tak se není čemu divit, že jsme ani teď nezískali žádný bod. Mikulovicím se hned na začátku utkání podařilo vstřelit branku, když v chlumu hráčů na malém vápně se jejich útočník nejlépe zorientoval a bez problému šanci proměnil. My jsme také měli několik brankových příležitostí, když v prvním poločase hned dvakrát vyzkoušel pozornost brankáře hostí z dobrých 20 metrů náš záložník L. Sakař. Tyto šance však letěly těsně nad branku. Doopravdy vyloženou šanci jsme za celý zápas snad neměli .. Mikulovice po rychlém brejku v závěru prvního poločasu dokázali navýšit své vedení. Stav prvního poločasu byl tak 0:2 pro Mikulovice.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první. Nám se branku vstřelit nepodařilo a naše snaha alespoň zdramatizovat utkání nepřinášela bohužel vytoužené ovoce. Mikulovice v poslední minutě ještě dokázali vstřelit branku a rozhodnout tak definitivně tento zápas. Konečný stav utkání byl tedy 0:3 pro B mužstvo z Mikulovic. Po zápase nás čekala rozlučka s podzimem, která oproti bídnému postavení v tabulce byla naopak perfektní ! Závěrem můžeme shrnout podzim ve statistikách: z 13 zápasů jsme uhráli pouhé 3 body (0 vítězství, 3 remízy, 10 porážek) se silně pasivním skóre 10:43. Na jaře určitě dáme všechno do toho, abychom se pokusili zachránit. Čeká nás 8 domácích utkání a 5 venkovních, přičemž na předposlední Staré Hradiště B ztrácíme pouhých 5 bodů. Nemáme co ztratit, už můžeme jenom získat. Horší než tento nepovedený podzim to už snad ani být nemůže. Věříme a stále budeme !! SOKOL VELINY DO TOHO !!