9

Veliny – Mnětice 0:9 (0:3)

Sestava: Šafránek – Sedlák, Hendrych, Trojan, Chejnovský – Müller, R. Koubek, V. Koubek – Železný
Diváků: 23

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí opět pouze v devíti mužích na hřišti a tomu také odpovídá výsledek zápasu.“

Po utkání v Opatovicích, kde se náš tým sešel v hojném počtu, nastal proti Mněticím pravý opak. K zápasu dorazilo pouze devět hráčů. I přes usilovnou snahu udržet hostující hráče daleko od naší brány, bylo jen otázkou času, kdy se poprvé gólově prosadí. Tento moment nastal až v 34. minutě, když pan rozhodčí nařídil ze střední vzdálenosti přímý volný kop. Nabídnutou výhodu zahrál hráč Mnětic na výbornou a umístil míč přesně do horního růžku naší brány. O pět minut později zvýšili hosté z nebezpečně zahraného rohové kopu své vedení. Do konce prvního poločasu se skóre ještě jednou měnilo v náš neprospěch. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 0:3.

Celý druhý poločas se hrál prakticky jen na jednu branku. Hosté, vědomi si svého vedení a přečíslení o dva hráče, hráli uvolněně, kombinačně a postupně přidávali jeden gól za druhým. Konečné skóre zápasu se zastavilo až na hodnotě 0:9.