Sestava: Šafránek – Ondráček, Caletka, Hendrych, Stárek – Hemerka, Řepka, Petružálek, Chejnovský – Zdeněk, Metelka
Na střídání: Fabián (za Zdeňka), Houška (za Hemerku), M. Novák (za Houšku)
Branky za Veliny vstřelil: 2x Metelka (na 1:0 a 2:2)
Diváků: 30

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnané utkání a spravedlivá dělba bodů.“

V domácím zápase proti Mněticím B odehrál náš tým v deštivém počasí poslední utkání této sezóny. Mokrý terén bohužel nenabídl fanouškům příliš atraktivní podívanou. Po celou dobu bylo utkání z obou stran velice bojovné a vyrovnané, přesto se odehrálo bez zbytečných faulů. Z první velké příležitosti se nám podařilo ve 20. minutě vstřelit úvodní branku. Po centru do velkého vápna se k míči dostal H. Metelka, který střelou vedle gólmana hostů s přehledem skóroval. O pár minut později se po standardní situaci hostům podařilo vyrovnat. Na centrovaný míč si na zadní tyč naběhl útočník Mnětic, který přesnou hlavičkou poslal míč od tyče do naší sítě. Do konce prvního poločasu si ani jeden tým již žádnou příležitost nevytvořil. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas nabídl, stejně jako poločas první, k vidění dvě vstřelené branky. Nejprve v 60. minutě dokázali hosté využít výhody standardní situace. Po výborně zahraném přímém kopu skončila střela v horním růžku naší brány. Náš tým v žádném případě nechtěl odcházet z posledního zápasu této sezóny doma bez bodu. Po zbytek poločasu jsme hosty dostali pod tlak. V 70. minutě byl těsně za hranou velkého vápna faulován náš hráč a pan rozhodčí odpískal přímý volný kop. K exekuci se postavil D. Řepka, který vyslal na brankáře Mnětic razantní střelu. Naneštěstí pro náš tým střela orazítkovala pouze břevno. Vyrovnávací gól přišel deset minut před koncem druhého poločasu. Po přihrávce za obranu šel H. Metelka sám na gólmana hostů a střelou k tyči vstřelil naši druhou branku. V závěrečných minutách měl náš tým ještě několik nebezpečných momentů ve velkém vápně. Vstřelit vítěznou branku se nám ale nepodařilo. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 2:2.

Tímto zápasem skončila sezóna 2014/2015. Náš tým skončil na krásném 4. místě. Naše bilance byla 12 výher, 2 remízy, 8 proher, skóre 58:41 a 38 bodů v tabulce. Zároveň bych rád touto cestou poděkoval všem našim fanouškům za podporu. Věřím, že nám zachováte přízeň i v sezóně následující. SOKOL VELINY DO TOHO !!!