Sestava: Šafránek – Caletka, Šejnoha, Metelka, Stárek – Řeháček, Koubek, Řepka, Trojan – Fabián, Železný
Na střídání: Hendrych (za Stárka), Tukora (za Koubka), Sedlák (za Fabiána)
Branky za Veliny vstřelil: Hendrych (na 1:4 a na 2:4)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Hosté fotbalovější a zaslouženě zvítězili. Domácím se podařilo až za stavu 0:4 korigovat výsledek dvěma brankami střídajícího Hendrycha (obě hlavou).“

Po vítězném zápase v Litětinách jsme doma přivítali B tým z Moravan. Jejich aktuální umístění na předních příčkách tabulky soutěže III. Holicko nasvědčoval již před utkáním, že nás nic lehkého nečeká. Hosté už od samotného začátku byli aktivnějším týmem, měli více ze hry a dokázali si vytvářet i nadějné gólové příležitosti. Nejprve po přesné přihrávce za naši obranu si v pozici 1 na 1 mnohem lépe poradil náš gólman. O pár minut později se bohužel Moravany dostaly do vedení po velice sporném gólu, když před hranicí brankové čáry hostující útočník fauloval H. Metelku, který míč kontroloval, aby došel za čáru. Rozhodčí faul neodpískal, míč došel celým svým objemem za lajnu. Přesto hráč Moravan poslal přihrávku na svého odkrytého spoluhráče, kterého již nikdo nebránil, a ten bez problému skóroval. Tato branka vyvolala značkou dávku emocí, gól byl však přesto uznán. Do konce prvního poločasu jsme měli my i hosté několik závanů v pokutovém území, žádná branka do poločasu již nespadla a Moravany tak odcházely do kabin s vedením 0:1.

I když jsme chtěli v druhém poločase s výsledkem něco udělat, začátek druhého poločasu byl bohužel z naší strany katastrofální. Hosté se během pěti minut dokázali hned dvakrát trefit a prakticky tak rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Okolo 65. minuty vstřelili ještě jednu branku. Po centru z pravé strany se míč dostal k hráči hostí, který s přehledem zvyšoval náskok svého týmu. Našemu týmu se alespoň podařilo snížit stav na 2:4 střídajícím L. Hendrychem. Ten nejprve po standardní situaci poslal míč hlavičkou za záda gólmana hostů. Následně po akci z levé strany poslal přesný centr M. Řeháček na L. Hendrycha, který znovu přesnou hlavičkou skóroval. I když se našemu týmu nedá ke konci utkání upřít snaha a nasazení, výsledek zápasu se již nezměnil a Moravany získaly tři body za výhru 2:4.

Tuto sobotu, 26. dubna od 17:00 nás doma čeká předposlední celek tabulky, Staré Hradiště B. Věříme, že se nám podaří vyhrát a snížit naši ztrátu na sobotního soupeře na 3 body!