Sestava: Šafránek – Chejnovský, Koubek, Hendrych, Sedlák – Hemerka, Petružálek, Řepka, Trojan – M. Holeček, Železný
Na střídání: Metelka (za Hemerku)
Branky za Veliny vstřelili: Hemerka (na 1:1), Železný (na 2:1)
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté šťastnější v koncovce.“

V domácím zápase proti týmu sousedícímu v tabulce jsme chtěli navázat na vítězství z minulého kola. To se nám ale bohužel nepodařilo. Úvod zápasu vyšel mnohem lépe hostujícímu celku, který se již v 5. minutě gólově prosadil. Branka spadla po nedůrazném napadání útočníka Nemošic, který jednoduše prošel skrze naši obranu a střelou k tyči skóroval. Na vyrovnávací branku naštěstí přítomní fanoušci čekali jen tři minuty. Krásnou střelou ze střední vzdálenosti se vytasil J. Hemerka, který poslal míč od břevna za záda bezmocného brankáře hostů. Dokonat obrat se nám podařilo již v 15. minutě, kdy si na malé vápno výborně naběhl R. Železný. Ten z pravé strany obdržel přesnou přihrávku a bez problému zakončil. Bohužel, vedoucí pozice nám nevydržela příliš dlouho. Hosté ve 20. minutě využili perfektně zahranou standardní situaci a hlavičkou vyrovnali stav utkání. Po zbytek prvního poločasu si obě mužstva vytvořila hned několik nebezpečných momentů, vstřelit branku se však ani jednomu nepodařilo. První poločas tak skončil výsledkem 2:2.

Druhý poločas byl z naší strany velice aktivní a bojovný, vytvořili jsme si celou řadu gólových situací a dostali jsme Nemošice pod tlak. Naneštěstí pro nás se nám vůbec nedařilo v koncovce, čehož hosté dokázali dvakrát využít. Po dvou našich hrubých chybách ukázal soupeř vysokou efektivitu, když v 55. a 83. minutě obě nabídnuté příležitosti proměnil. Utkání tak skončilo prohrou našeho mužstva 2:4.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE!