Sestava: Šafránek – Fabián, Šejnoha, Kolář, Stárek – Trojan, Metelka, Koubek, Chejnovský – R. Novák, Železný
Na střídání: Kovalčík (za Trojana), Hendrych (za Železného), Hemerka (za Chejnovský), Fajtšák – nenastoupil
Branky vstřelili: Metelka (na 1:1), Kovalčík (na 2:1)
Diváků: 70

Na těžkém, rozbahněném terénu, jsme uhráli velice cenné body proti Ostřetínu. Derby bylo po celou dobu vyrovnané a spíš než krásný fotbal přineslo bojovnost, která na tomto terénu rozhodovala. Začátek utkání se nám ale příliš nepovedlo .. přibližně po 20 minutách začalo silně pršet .. Utkání mělo spád nahoru – dolů, ale první kdo se ujmul vedení byli hosté. V chlumu hráčů před naší brankou byli důrazní, až se jim podařilo, abychom si dali vlastní gól. Počasí se nakonec zlepšilo, a tím i náš výkon. Těsně před koncem prvního poločasu z podobného situace, jako ze které jsme obdrželi první gól se v pokutovém území po rohovém kopu rychle zorientoval H. Metelka a vyrovnal. Stav prvního poločasu byl tak 1:1.

Do druhé půle nastoupil místo V. Trojana aktivní J. Kovalčík, který již po pár minutách na hřišti vstřelil vítězný gól. I když na obou stranách byla ještě celá řada šancí, dokonce i tyč se třásla, výsledek 2:1 jsme dokázali udržet a myslím, že jsme po zásluze udrželi 3 body doma. Tyto body pro nás mají cenu zlata, pomáhají nám odpoutat se od sestupových příček a to převážně bodově.

Již zítra nás venku čekají Opatovice B, které obklopují přední příčky tabulky. Zápas začíná od 17:00 – věřím, že si i z venkovního utkání odvezeme nějaký bod !! Veliny do boje !!