Sestava: Sedlák – Železný, Metelka, Fajtšák, Tukora – V. Koubek, Halíř, Eichler, Trojan – Vokáček, Chejnovský
Na střídání: Hájek (za Chejnovského), Šafránek (za Tukoru)
Branku za Veliny vstřelil: Trojan (na 1:1)
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí své šance neproměňovali a hosté ano, a tak domácí nemohli pomýšlet na bodový zisk z tohoto zápasu.“

V posledním domácím utkání této sezóny jsme se střetli s velice těžkým soupeřem, Paramem Pardubice. Lepší vstup do zápasu měli hosté, kteří v 20. minutě mohli vstřelit úvodní branku. Nebezpečná situace nastala po naší hrubé chybě, ze které se hráč Parama rozhodl stříleným centrem poslat míč na malé vápno. Před jasným obdrženým gólem nás naštěstí zachránil D. Tukora, který se stihl vrátit a uklidit míč do bezpečí. V 26. minutě zahrával náš tým rohový kop, který bohužel jen proletěl prostorem malého vápna. Žádnému z našich hráčů se totiž nepodařilo míč tečovat. V 35. minutě se hosté ujali vedení. Po rychlém protiútoku se soupeřův útočník ocitl v pozici „jeden na jednoho“ a s přehledem uklidil míč do sítě. V 39. minutě bylo skóre zápasu znovu vyrovnané. Z hranice velkého vápna vyslal V. Trojan střelu, která rychle padajícím obloučkem zapadla přímo do šibenice. Závěrečných pět minut prvního poločasu bylo plně v režii hostujícího celku. Tomu se podařilo využít dvou našich hrubých chyb a po zásluze je potrestat. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:3.

Začátek druhého poločasu přinesl hostům dobrou příležitost k navýšení svého náskoku. Razantní střela z úhlu naštěstí mířila jen těsně vedle. V 58. minutě se blýskl O. Sedlák vynikajícím zákrokem, když vyrazil umístěnou hlavičku mimo tři tyče. V 60. minutě se zranil D. Tukora a náš tým byl nucen střídat. Střídající P. Šafránek nahradil v bráně O. Sedláka, který se zapojil do naší obranné čtveřice. V 65. minutě se P. Šafránek musel hned prvním zákrokem vytasit se skvělým reflexem, když střelu směřující do horního růžku naší svatyně vytěsnil na rohový kop. V 84. minutě měl náš celek dvě obrovské šance na snížení. Brankář Parama však předvedl dva excelentní zákroky, kterými nepřipustil zdramatizování koncovky zápasu. Utkání tak skončilo výsledkem 1:3.

Tento týden, v neděli 17. června od 17:00, zajíždí náš tým k poslednímu utkání této sezóny, do Dašic. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo.