Sestava: Šafránek – Caletka, Šejnoha, K. Novák, Tukora – Chejnovský, Metelka, Koubek, Trojan – Železný, Stárek
Na střídání: Sakař (za Koubka), Fabián (za Trojana), Hendrych (za Stárka), Sedlák
Gól za Veliny vstřelil: Koubek (na 1:1)
Diváků: 40

Třetí letošní domácí utkání bylo ve znamení důležitosti získání nějakého bodu – ideální tří. Před tímto zápasem jsme totiž ztráceli již pět bodů na předposlední celek tabulky, Staré Hradiště B. Utkání bylo po celý zápas velice vyrovnané, bojovné i důrazné a byla vidět vysoká snaha obou mužstev v boji o vítězství. Zápas se však pro nás nezačal vyvíjet příliš dobře, když hostující útočník využil své rychlosti a přesnou hlavičkou přehodil našeho gólmana. Střela se odrazila od horní konstrukce brány do naší sítě. Naše odpověď na obdrženou branku však netrvala nikterak dlouho … hosté v pokutovém území zahráli při snaze zachránit vyloženou šanci rukou a rozhodčí musel odpískat penaltu ve prospěch našeho týmu. Bylo jen s podivem, že hostující hráč neobdržel červenou kartu. K exekuci pokutového kopu se postavil náš zkušený hráč, R. Koubek a s přehledem proměnil. V závěru prvního poločasu byla vidět naše snaha o vstřelení vedoucí branky, bohužel nepřesné zakončení úspěch neslavilo. Stav prvního poločasu byl tak 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě s větším odhodláním získat konečně své první vítězství. Hosté si za celý poločas vytvořili asi jen 2 dobré příležitosti, u kterých se však vyznamenal náš brankář P. Šafránek. My jsme si vytvořili v druhém poločase minimálně 5 vyložených gólových příležitostí, které jsme však kvůli zbrklosti, nepřesnému zakončení a také veliké smůle proměnit nedokázali. Utkání tak skončilo výsledkem 1:1, což pro náš tým znamená letos teprve třetí bod do tabulky za tři domácí remízy. Příští týden zajíždíme do ambiciózních Dražkovic, které se zatím nacházejí na předních příčkách tabulky. Utkání se hraje v sobotu 12. října od 16:00 !! Věřím, že pokud podáme podobně bojovný výkon jako proti Pardubičkám B, můžeme si z Dražkovic nějaký bod odvést.