Sestava: Sedlák – Mádlo, R. Koubek, Hájek, Řehák – Švanda, Strnad, Faltys, V. Koubek – Beneš, Vokáček
Na střídání: Bajzík, Blažek, Jozíf
Diváků: 35

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnané utkání bez velkých šancí.“

První soutěžní utkání této sezóny bylo spíše ve znamení bojovného nasazení obou celků než přehlídky gólových momentů. Úvodní příležitost ke vstřelení branky si vypracoval náš tým. V 20. minutě jsme zahrávali rohový kop, ze kterého jsme k naší smůle nastřelili pouze břevno. Zbývající minuty prvního poločasu příliš zajímavou podívanou nepřinesly. Obě mužstva se spíše přetahovala o míč ve středu pole a k přímému ohrožení branky nedošlo. První poločas tak skončil výsledkem 0:0.

Přítomní fanoušci si na gólovou situaci museli počkat až do 70. minuty. V tomto čase jsme vybojovali na hranici autové čáry míč, přesně přihráli na malé vápno a celou situaci zakončili povedenou hlavičkou až do sítě. Naneštěstí pro nás pan rozhodčí usoudil, že vybojovaný míč byl již před samotným začátkem gólové akce celým svým objemem v zázemí. V 75. minutě zahrávali hosté rohový kop. Na centrovaný míč si nejvýše vyskočil hráč Popkovic. Razantní zakončení hlavičkou naštěstí skončilo jen těsně vedle naší pravé tyče. V 85. minutě se po naší hrubé chybě dostal hostující útočník ke střele z hranice velkého vápna. Náš brankář, O. Sedlák, však předvedl vynikající zákrok a vyrazil míč mimo tři tyče. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

Tento týden, v sobotu 25. srpna od 17:00, zajíždí náš tým do Chvojence. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo.