Sestava: Zdeněk – Fabián, Caletka, Hendrych, Stárek – Trojan, Petružálek, Řepka, Chejnovský – Houška, Metelka
Na střídání: M. Novák (za Metelku)
Gól za Veliny vstřelil: Metelka (na 1:1)
Diváků: 44

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácím po bojovném a obětavém výkonu proti lídrovi tabulky moc nescházelo k zisku bodu.“

V domácím zápase proti Rosicím B, které se v tabulce nachází na prvním místě, předvedl náš tým velice bojovný výkon. Bohužel pro nás, v konečném zúčtování bez bodového zisku. Již před samotným začátkem utkání bylo jasné, že nám bude chybět naše brankářská jednička. Z tohoto důvodu se do brány postavil J. Zdeněk, který se složité úlohy zhostil na výbornou a v průběhu zápasu předvedl hned několik reflexivních zákroků. Samotný úvod zápasu vyšel mnohem lépe hostům, kteří se po rohovém kopu a následné přesné hlavičce ujali jednobrankového vedení. Obdržená branka náš tým paradoxně více „nakopla“ a v důsledku toho se nám podařilo o pár minut později vyrovnat. Na přihrávku za obranu hostů si zaběhl H. Metelka, který z velkého vápna vystřelil razantní střelu, která se od tyče odrazila do branky Rosic. Po zbytek prvního poločasu si obě mužstva hlídala svoji svatyni a žádný z týmů se tak nedostal do gólové příležitosti. Stav prvního poločasu byl 1:1.

Ani druhý poločas nenabídl příliš mnoho gólových situací. Hostující tým nejvíce hrozil ze standardních situací, převážně z rohových kopů. Přibližně v polovině druhého poločasu se Rosicím podařilo vstřelit druhou branku. Po faulu v blízkosti rohového praporku získali hosté výhodu v podobě standardní situace. Na střelu k zadní tyči naší brány si zaběhl hostující kapitán, který pohodlně, do prázdné brány skóroval. I když si náš tým v závěru utkání vytvořil herní převahu, vstřelit vytoužený vyrovnávací gól se nám nepodařilo. Zápas tak skončil vítězstvím 1:2 pro hosty.

Tento týden, v neděli 17. května od 17:00, zajíždí náš tým k důležitému zápasu o přední příčky v tabulce, na stadion Parama Pardubice. VELINY DO TOHO !!!