Veliny – Roveň B 2:2 (2:1)

Sestava: Šafránek – Chejnovský, Řepka, Hendrych, Sedlák – Hemerka, Petružálek, M. Holeček, Trojan – Železný
Branky za Veliny vstřelili: Hendrych (na 1:1), M. Holeček (na 2:1)
Diváků: 50

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí opět pouze s deseti hráči, ale vydřeli zaslouženou remízu.“

V předposledním utkání této sezóny musel náš tým opět řešit situaci, kdy se na zápas dostavilo pouze deset hráčů. O to těžší měl být zápas proti Rovni B, která si v posledních dvou kolech vysoce vyšlápla na BÝŠŤ (vítězství doma 6:0) i na DAŠICE B (vítězství venku 1:8). Díky poctivému a bojovnému výkonu jsme ale s hosty odehráli vyrovnanou partii a zcela zaslouženě získali jeden bod. Vstup do utkání vyšel mnohem lépe Rovni, která se již v 16. minutě dokázala po rychlé akci gólově prosadit. Rychlá vstřelená branka naštěstí hostům více uškodila než pomohla. Náš tým přebral aktivitu, z čehož rezultovala v 37. minutě vyrovnávací branka L. Hendrycha. Ten z hranice velkého vápna vyslal razantní střelu, která se od tyče odrazila nechytatelně do sítě. O dvě minuty později obdržel přesnou přihrávku do pokutového území M. Holeček, který s ledovým klidem umístil míč až za záda bezmocného brankáře hostů. Stav prvního poločasu byl 2:1.

Do druhého poločasu vystřídala Roveň jednoho hráče a snažila se být mnohem aktivnější, než tomu bylo doposud. Odměnou jim byla v 56. minutě druhá vstřelená branka, která vznikla po špatně zahrané „malé domů“. Tuto přihrávku vystihl útočník hostů a v pozici jeden na jednoho se nezmýlil. Po zbytek druhého poločasu si obě mužstva vytvořila hned několik zajímavých střeleckých pokusů. Nebezpečnějším celkem byla ale Roveň, která dvakrát neproměnila vyloženou šanci z hranice malého vápna. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů za remízu 2:2.