Sestava: Sedlák – Tukora, Šejnoha, Caletka, Chejnovský – Hendrych, Koubek, Řepka, Trojan, Sakař – Železný
Na střídání: Šafránek (za Sedláka), Fabián (za Hendrycha)
Gól za Veliny vstřelil: Železný (na 1:2)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí by si zasloužili alespoň bod, ale opět dojeli na neproměňování některých šancí.“

V utkání se Sezemicemi B jsme byli po většinu zápasu lepším a bojovnějším týmem, vypracovali jsme si více gólových příležitostí než hosté, přesto jsme opět kvůli špatnému proměňování našich šancí vyšli bodově naprázdno. Soupeř nám dal lekci z efektivity a tvrdě nás trestal za naše hrubé chyby. Nejprve v prvním poločase po nedorozumění naší obrany s gólmanem se hosté po rychlé a přesné přihrávce dostali sami před našeho brankáře, udělali kličku do strany a s přehledem skórovali. Naše střelecké pokusy, většinou z hranice velkého vápna, končily zblokovány nebo šly jen těsně nad branku hostí. Do konce prvního poločasu se již výsledek nezměnil a Sezemice B tak odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Druhý poločas byl z naší strany rozhodně lepší než v předchozích zápasech. Byla vidět zlepšující se kondice našich hráčů i odhodlání změnit výsledek zápasu v náš prospěch. Tyto snahy však dostaly tvrdou ránu, když hosté znovu po naší hrubé chybě lacině skórovali a ujali se tak vedení 0:2. Ani za tohoto stavu jsme zápas nevzdali a odměnou nám byla snižující branka R. Železného, který po akci z levé strany přesně umístil míč o tyčku do branky hostí. I když jsme v závěru utkání dostali soupeře do velkého tlaku a vytvořili si i pár nadějných šancí, vyrovnat se nám bohužel nepodařilo. Utkání tak skončilo výsledkem 1:2 pro hosty.

Tuto sobotu 5. dubna od 16:30 nás čeká derby utkání s Vysokým Chvojnem. Prosím přijďte nás všichni podpořit a pomoci již konečně prolomit střeleckou smůlu, která nás dlouhodobě trápí a dotáhnout tak utkání k tíženému vítězství !!! SOKOL VELINY !!!