Sestava: Šafránek – Sedlák, Hendrych, Fajtšák, Chejnovský – Toušek, Hájek, Eichler, Simon – Trojan, Procházka
Na střídání: Malý (za Šafránka), Nikl (za Chejnovského)
Branku za Veliny vstřelil: Chejnovský (na 1:0)
Diváků: 52

V prvním soutěžním utkání jara jsme chtěli navázat na domácí vítězství z posledního podzimního kola. To se nám ale nakonec bohužel nepodařilo. Náš tým přistoupil k zápasu velice aktivně, z čehož vyústil i mírný tlak. Přítomní fanoušci mohli sledovat gólové příležitosti na obou stranách. Celá řada nepřesností a neklidu v zakončení však zapříčinila, že první branka byla vsítěna až ve 30. minutě. Po faulu na hranici velkého vápna obdržel náš tým výhodu standardní situace. Nepříliš povedené zahrání mělo naštěstí cenu zlata. Hostující hráč zahrál v pokutovém území nesmyslně rukou a pan rozhodčí nařídil pokutový kop. Exekuce se chopil F. Chejnovský, který si zkušeně počkal na pohyb brankáře a poslal míč do odkryté branky. O několik minut později jsme mohli zvýšit naše vedení. Po rychlé a pohledné akci na pravé straně přišla přesná přihrávka na malé vápno. S mírně skákavým míčem si bohužel náš hráč neporadil nejlépe a přestřelil. Ve 40. minutě přišla nejnebezpečnější akce Starého Hradiště. Střela ze střední vzdálenosti naštěstí jen orazítkovala břevno. První poločas tak skončil výsledkem 1:0.

Průběh druhého poločasu byl velice vyrovnaný a spíše připomínal hru „nahoru – dolu“. Jednou se do zakončení dostal náš tým, podruhé soupeř. Důležitý moment přišel v 60. minutě, kdy se nám v pokutovém území nepodařilo čistou hrou zastavit hostujícího útočníka. Ten si chytře podržel míč, prošel přes dva naše hráče, až byl nakonec faulován. Pokutový kop hosté proměnili a srovnali stav utkání na 1:1. Ve zbývajících minutách jsme se snažili znovu dostat do vedení a udržet tak všechny tři body doma. Bohužel se v nastaveném čase stal pravý opak. Hosté se v 92. minutě dostali do přečíslení a z hranice malého vápna poslali míč nechytatelně pro našeho brankáře do odkryté brány. Za záchranou brzdu zatáhl L. Hendrych, který míč rukou vytěsnil mimo tři tyče. Následovala červená karta a pokutový kop. Náš gólman, O. Sedlák, který v průběhu druhého poločasu vystřídal zraněného P. Šafránka, si na míč lehce sáhl, zabránit vstřelení branky se mu ale nepodařilo. Utkání tak skončilo naší velice smolnou prohrou 1:2.

Tento týden, v neděli 2. dubna od 15:30, zajíždí náš tým do Ostřetína.