Sestava: Šafránek – Caletka, Šejnoha, Stárek, Chejnovský – Řeháček, Sakař, Koubek, Řepka – Hendrych, Železný
Na střídání: M. Novák (za Sakaře)
Branky za Veliny vstřelili: Šejnoha (na 1:0), Hendrych (na 2:0 a 3:0)
Diváků: 30

Týdeník Pernštejn napsal: „V prvním poločase hosté neproměnili několik vyložených šancí a byli za to ve druhém potrestáni.“

Náš tým pod vedením nového trenéra dokázal hned v prvním zápase proti Starému Hradišti B zvítězit a získat tak první 3 body z domácího utkání v této sezóně. Začátek zápasu byl oboustranně opatrný a bez vyložených gólových příležitostí. Do první velké šance se dostali hosté, kteří nejprve z velké vzdálenosti vyzkoušeli pozornost našeho gólmana, který střelu vyrazil na roh. Po rohovém kopu nastala pro náš tým kritická minuta zápasu. Hostům se podařilo třikrát orazítkovat naše břevno a následně z malého vápna přestřelit bránu. Tento moment jsme naštěstí přežili bez úhony. Od tohoto okamžiku jsme již po celý zápas soupeře do žádné gólové šance nepustili. Naše hra byla velice aktivní, bojovná a založená na rychlém napadání soupeře, který s naší taktikou měl veliké problémy. Přesto se nám do konce poločasu gól vstřelit nepodařilo. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou 0:0.

V druhém poločase zvýšil náš tým tempo ještě o jeden rychlostí stupeň a začal si pomalu vytvářet jednu šanci za druhou. Soupeře jsme po většinu času dokázali udržet jen na jejich polovině hřiště. Odměnou nám byl úvodní gól zápasu, který vstřelil L. Šejnoha. Po centru z pravé strany míč propadl obranou hostí až k našemu osamocenému hráči, který s přehledem proměnil. Následně jsme si vytvořili ještě několik zajímavých šancí, které bohužel šly jen těsně nad branku hostí. O pár minut později se náš tým dokázal znovu prosadit. Po přesné přihrávce z poloviny hřiště jsme se dostali do mírného přečíslení, které táhl R. Koubek. Přihrávkou za obranu nahrál L. Hendrychovi, který umístil míč za záda bezmocného gólmana ze Starého Hradiště. Stav 2:0 byl pro náš tým velice příznivý, přesto jsme nepolevili z naší aktivity a nedovolili Starému Hradišti dostat se zpátky do zápasu. Deset minut před koncem utkání zatáhl míč perfektně po levé straně R. Železný a přesnou přihrávkou před odkrytou bránu hostů nahrál L. Hendrychovi, který znovu nezaváhal a šanci proměnil. Do konce zápasu jsme si dokázali vytvořit ještě několik brankových příležitostí, gól se nám však vstřelit už nepodařilo. Zápas tak skončil naším zaslouženým vítězstvím 3:0.

Dnes zajíždíme do Opatovic nad Labem, kde se s jejich B týmem utkáme o důležité body do tabulky. Zápas začíná od 17:00.