Veliny – Torpedo Pardubice 0:4 (0:1)

Sestava: Sedlák – Tukora, Šejnoha, Fabián, Hendrych – Caletka, Vojáček, Metelka, Trojan – Železný, Stárek
Na střídání: Koubek (za Tukoru), Hemerka (za Trojana)
Diváků: 30

Předposlední domácí utkání podzimní části skončilo pro náš tým možná až příliš krutým výsledkem. Torpedo Pardubice nám dalo pořádnou lekci z efektivnosti, když z pěti gólových šancí, které si za celý zápas vytvořili, dokázali proměnit hned čtyři. Nejprve po centru z pravé strany hosté jen zahrozili, když nepříjemnou hlavičku vyrazil náš gólman na roh. Následně však z další podobné akce se Torpedo ujalo vedení. My jsme v prvním poločase také měli několik zajímavých příležitosti, které jsme však bohužel proměnit nedokázali. První poločas tak skončil výsledkem 0:1 pro hosty.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Obě mužstva si vytvářela dobré brankové příležitosti, které však na rozdíl od nás hosté dokázali proměnit. Nejprve šel hráč Torpeda sám na našeho gólmana, kterého přeloboval a zvýšil tak vedení svého týmu. Zanedlouho hosté přidali ještě gól třetí a nakonec i gól poslední, čtvrtý. Po rohovém kopu se míč dostal k hráči hostí, který z velkého vápna přesnou střelou pečetil vítězství svého týmu. I když utkání skončilo výrazným výsledkem 0:4 .. je nutno říci, že tak jednoznačné nebylo. Bohužel však když nedokážeme vstřelit branku, nemůžeme myslet na vítězství.

Tento týden v neděli 27. října od 14:30 zajíždíme na hřiště Horních Ředic, kteří v letošní sezóně jsou zatím na prvním místě v tabulce. Jestli chceme získat alespoň bod, budeme muset předvést mnohem lepší výkon !! Aktuální tabulku naleznete ZDE!