Sestava: Šafránek – Havrda, Hendrych, Hájek, Fajtšák – Petružálek, Kuchta, Procházka, Trojan – Železný, R. Koubek
Na střídání: Tukora (za R. Koubka)
Branku za Veliny vstřelil: Trojan (na 1:4)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Hosté lepší a zaslouženě zvítězili za tři body. To domácí na své další body musejí ještě počkat.“

V domácím utkání proti druhému celku tabulky začal náš tým velice aktivně. Hostům se až překvapivě nedařilo probojovat se do pozice, ze které by mohli ohrozit naši branku. Naopak náš tým působil obraně Torpeda nemalé problémy. Odměnou nám byly dvě vyložené gólové příležitosti. Ty se nám ale bohužel z důvodu nepřesného zakončení zužitkovat nepodařilo. A jak se říká „nedáš, dostaneš“. Hostující útočník se ve 40. minutě probojoval přes dva naše hráče a střelou k bližší tyči otevřel skóre zápasu. Další rána přišla v poslední minutě prvního poločasu. Na centrovaný míč z pravé strany si výborně naběhl hráč Torpeda a přesným umístěním k tyči upravil výsledek prvního poločasu na 0:2.

Do druhého poločasu přidali hosté na aktivitě, díky čemuž měli většinu času míč na svých kopačkách. V 59. minutě přišel velice sporný a zároveň i rozhodující moment celého zápasu. Po přihrávce za naši obranu se ocitl hráč Torpeda v pozici „jeden na jednoho“ a pozemní střelou k tyči zvýšil vedení svého mužstva. Celé akci však předcházel signalizovaný ofsajd od pomezního rozhodčího. Hlavní arbitr měl ale na celou situaci vlastní názor a branku uznal. Pokusy o navrácení se zpět do zápasu měly za následek naše vyšší útočné snažení, než bránění. V 81. minutě přišla po přečíslení přesná přihrávka na malé vápno, se kterou soupeř neměl žádné problémy a šanci proměnil. V poslední minutě utkání zaznamenal náš tým alespoň čestný úspěch. Přesnou přihrávkou se blýskl D. Tukora, který na malém vápně našel neobsazeného V. Trojana. Ten v dané pozici nezaváhal. Utkání tak skončilo výsledkem 1:4.