Sestava: Šafránek – Caletka, Šejnoha, Stárek, Fabián – Trojan, Sakař, Koubek, Řeháček – Metelka, Železný
Na střídání: Tukora (za Sakaře), Hendrych (za Šejnohu), Pavel Faltys (nová posila – za Koubka), Sedlák – nenastoupil
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Hosté jasně lepší, domácím se vůbec nedaří.“

Náš tým v derby zápase s Vysokým Chvojnem utrpěl další vysokou porážku, když na domácím hřišti podlehl tradičnímu soupeři 0:5. Již od samotného úvodu zápasu bylo Vysoké Chvojno aktivnějším týmem a díky tomu si dokázalo vytvořit hned několik zajímavých brankových příležitostí. Nejprve z penaltového území hosté přestřelili prázdnou bránu. O pár minut později však hostující záložník vystřelil z hranice velkého vápna přesně umístěnou střelu k pravé dolní tyči a dostal tak hosty do vedení. Ke konci prvního poločasu se hosté po přesné přihrávce a dobře umístěné střele do naší brány ujali již dvoubrankového vedení. První poločas skončil výsledkem 0:2 pro Vysoké Chvojno.

Druhý poločas byl z naší strany bohužel ještě horší než ten první. Hosté si vytvářeli jednu brankovou příležitost za druhou a hned z kraje druhého poločasu mohli po našem faulu ve vápně rozhodnout zápas z penalty. Tu však přesným zákrokem zlikvidoval náš gólman, Pavel Šafránek. V závěru utkání hosté hrozili převážně po rychlých protiútocích. Během 15 minut vstřelili 3 branky a dokonali tak drtivou porážku našeho týmu na 0:5. My jsme si prakticky za celý zápas nevytvořili ani jednu vyloženou šanci.. Vysoké Chvojno bohužel vyhrálo zcela zaslouženě, k čemuž jim gratulujeme!

V neděli 13. dubna od 16:30 hrajeme utkání v Litětinách. Pevně věříme, že náš výkon bude mnohem lepší, než v zápase proti Chvojnu.

Na webových stránkách Vysokého Chvojna byl zveřejněn článek ze sobotního duelu. Přečíst si ho můžete ZDE!