Sestava: Sedlák – Trojan, Petružálek, Fajtšák, Šrámek – V. Koubek, Faltys, Hájek, Strnad – Železný, Švanda
Na střídání: Šafránek, Tukora, Blažek, Bajzík, Kovalčík
Branku za Veliny vstřelil: Faltys (na 1:1)

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnaný zápas a výsledek sedí.“

Tradiční derby proti Vysokému Chvojnu se celkově neslo v klidném duchu, bez zbytečných faulů a strkanic. Úvodní šanci zápasu si v 13. minutě vypracoval náš tým. Po rohovém kopu zahraném na zadní tyč si do tohoto prostoru výborně naběhl V. Koubek a hlavičkou usměrnil míč na bránu. Domácímu hráči se ale podařilo odkopnout míč z prostoru malého vápna do bezpečí. V 19. minutě se obdobná situace udála i na druhé straně hřiště. V tomto případě ale nebezpečnou hlavičku vyrazil náš brankář, O. Sedlák, mimo tři tyče. V 38. minutě jsme si vypracovali pěknou akci po pravé straně, po které přišel centr do pokutového území. Brankář Chvojna vyrazil tento centr před sebe, kam si nikým neatakován naběhl B. Švanda. Jeho střelecký pokus z prvního dotyku směřující k tyči naneštěstí domácí gólman konečky prstů vyrazil na roh. První poločas tak skončil výsledkem 0:0.

V 52. minutě se po rychlé akci po pravé straně ujali domácí jednobrankového vedení. Pro přihrávku do prostoru malého vápna si výborně naběhl útočník Chvojna a nutno říci, že s notnou dávkou štěstí míč dotlačil za brankovou čáru. O čtyři minuty později zahrával náš celek po faulu ve velkém vápně pokutový kop. K exekuci se postavil sám faulovaný hráč, L. Bajzík, a s přehledem proměnil. Bohužel před zahráním pokutového kopu vběhl náš hráč do prostoru velkého vápna, proto se penalta musela opakovat. K opravnému pokusu se postavil P. Faltys, a i on bezpečně uklidil míč do sítě. Ve zbývajících minutách druhého poločasu se již nic významného nestalo a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.

Tento týden, v sobotu 20. října od 15:30, zajíždí náš tým do Starého Mateřova. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo.