Srp
17

Vysoké Chvojno – Veliny 6:3 (1:1)

Sestava: Brankář Chvojna – Ondráček, Caletka, Fabián, Chejnovský – Hemerka, Řepka, Koubek, Morávek – Metelka, Trojan
Branky za Veliny vstřelili: Metelka (na 1:1), Caletka (na 2:2), Koubek (na 6:3)

V tropickém počasí se dostavil náš tým k druhému přípravnému utkání na hřiště Vysokého Chvojna v pouhých deseti mužích. Domácí mužstvo nám vypůjčilo brankáře, díky čemuž se mohl zápas odehrát v plném počtu na obou stranách. V prvním poločase se hrála celkově vyrovnaná partie. Nejprve se z úvodní branky radovali domácí hráči. Následně vyrovnávací branku vstřelil H. Metelka. První poločas tak skončil výsledkem 1:1.

Úvod druhého poločasu patřil Vysokému Chvojnu, které se opět dokázalo dostat do jednobrankového vedení. Náš tým, o několik minut později znovu odpověděl, když se vyrovnávací brankou blýskl L. Caletka. Bez možnosti střídání byla vidět na naší straně mnohem větší únava, než na domácích hráčích. Vysoké Chvojno mnohem více přebíralo iniciativu a dostávalo se do velkého množství útočných akcí, ze kterých se jim podařilo přidat ještě čtyři branky. Skóre zápasu pečetil snižující brankou R. Koubek. Utkání tak skončilo zaslouženým vítěstvím 6:3 pro domácí celek.

Tento týden, v neděli 23. srpna od 17:00, nastoupí náš tým doma k prvnímu soutěžnímu utkání nové sezóny. Soupeřem nám bude Chvojenec B.