11 komentáře(ů) ke článku “Přátelské utkání – Jaro 2013

  1. Není to málo? Bohdaneč, nebo Libišany hrají přáteláky už od začátku února jsem četl v Pardubickém deníku …

  2. Ahoj! Oni ale hrají ten zimní pohár ne ? Navíc jsou to týmy, kteří jsou jasnými adepti na postup. Myslím, že to počasí po celý únor na fotbal ještě nebylo … A ty dva přáteláky jsou ideální i když mě by více zápasů nevadilo :)

  3. No, koukal jsem, že hrají přáteláky bez turnaje, Bohdaneč s okresama a Libišany s krajema a divizema a stále dávají 6 kousků, blázni, máme se na co těšit. Ale turnaj hraje Ostřetín a s tím se měřit věřím můžeme! Takže vzhůru do sezóny, jaro už je za dveřmi !!!

  4. Tak Libišany to je úplně jinačí level, ty mě vůbec netrápí. Doma jsme s nima prohráli, i když jsme hráli celkem slušně. U nich se asi nedá předpokládat, že nějaký bod urveme (i když se o to pokusíme). Ale ostatní týmy v lize jsou hratelné, či přímo srovnatelné. A chce to hlavně bodovat. Udělat alespoň tolik bodů co na podzim, a jsme v klidu zachráněni, což je asi nejdůležitější :)

  5. Hráli jsme po půl roce zase spolu, o výsledek tady vůbec nešlo. Ten zápas se vůbec nehrotil 😉 Kdyby se hrálo na plno, bylo by to jinak. Spousta hráčů včetně mě zkoušela různé věci…

  6. Přesně tak duležitá je soutěž než nějáký přátelák jinák kamo hodně štěstí a hlavně at se ti daří ve Velinách a ať se ti daří i golove fotbalu zdar :)

  7. Jak jsme dnes hráli ? Byl jsem v Pardubkách v GLOBUSU a tak jsem se stavil mrknout na umělku, hrál SRCH – A třída s Libiškama a náš soupeř kam jedeme myslím třetí kolo jim naložil 8:2!!! No, tam my ale můžeme pouze získat, takže houby zle

  8. 3-1 prohráli .. ale bylo nás jen 9, tak nám ještě půjčovali. Budu pak dávat jsem dvojzápasový příspěvek (za přáteláky), tak uvidíš. Příští týden to snad bude lepší a já doufám, že má střelecká impotence už skončí … snad jsem si tu smůlu už vybral.

  9. KLUCI VÝSLEDEK 16-1 PRO NÁS FC LIBIŠANY NEMUŽETE BRÁT TAK VÁŽNĚ.JDEME NA POSTUP A MÁME DOBRÉ HRÁČE.ALE JSTE PARTA -TAK DRŽTE ZA JEDEN PROVAZ JAKO JE TO ZDE U NÁS A VŠE SE VÁM PODAŘÍ.JEDNA TAKOVÁTO PROHRA NIC NEZNAMENÁ A JE JEŠTĚ HODNĚ DALŠÍCH ZÁPASU KDE BUDETE MÍT RADOST Z VÍTĚZSTVÍ JAKO SI V SOUČASNÉ DOBĚ UŽÍVÁME MY.MÁM U VÁS NA VESNICI KAMARÁDA DĚLÁ SE MNOU NA SEMTÍNĚ-RUŽIČKA-JEHO SYN HRAJE ZA HOLICE A JE S NÍM LEGRACE.PO TOMTO UTKÁNÍ MI ŘÍKÁ VRAHOUNKU A PODLE VÝSLEDKU MU TO V PRÁCI KOLEGOVÉ TROŠKU JEŠTĚ PŘIHRÁLI ALE TO NENÍ JENOM O TOMTO.PŘEJEME VÁM AT SE VÁM DAŘÍ A I KDYŽ JSTE SOUPEŘI NAŠI VÁM ZDE BUDOU DRŽET PALCE V DALŠÍCH ZÁPASECH.FANKLUB FC LIBIŠANY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *