30

Jaroslav – Veliny 5:0 (4:0)

Sestava: Sedlák – Caletka, Šejnoha, Vojáček, Stárek – Chejnovský, Metelka, Sakař, Tukora – Fabián, Hendrych
Na střídání: K. Novák (za Hendrycha), Hemerka (za Vojáčka)

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí vedli již od 3. minuty a i v dalším průběhu utkání byli při střelecké chuti. V posvícenské náladě tak nasázeli hostím „bůro“.“

Zápas v Jaroslavi byl bohužel pokračujícím se trápením našeho týmu a výsledek 5:0 zcela odpovídá průběhu utkání. Domácí se hned na začátku zápasu dostali do vedení po krásné střele do horního růžku naší branky a netrvalo příliš dlouho, aby se mohli radovat i podruhé. Jaroslav byla po celý zápas lepším mužstvem, byla přesnější v přihrávkách a hlavně efektivní v útočné fázi. Do poločasu se domácím podařilo vstřelit ještě 2 branky a o vítězství pro domácí tým bylo prakticky rozhodnuto. My jsme se naopak za celý poločas prakticky nedostali k dobré střelecké pozici a naše střely ze střední vzdálenosti v poklidu kryl gólman domácích. Poločas tak skončil výsledkem 4:0.

Druhý poločas byl z naší strany lepší .. Celý tým pracoval na vyšší otáčky a utkání tak bylo mnohem vyrovnanější než v prvním poločase. Bohužel jediný gól, který v druhém poločase spadl byl z penalty a vstřelila ho Jaroslav. My jsme si ani v druhém poločase nevytvořili prakticky žádnou vyloženou šanci a utkání tak skončilo vysokým vítězstvím 5:0 pro domácí Jaroslav. Tento týden hrajeme doma v sobotu od 16:00 s B týmem Pardubiček. Všichni naši fanoušci jsou srdečně zváni ! Tabulku naleznete ZDE!